Про це він розповів на каналі «Знай 24» у програмі «Що далі?» з Вікторією Панченко.

«Лякати – це одне, а вживати реальних заходів – це зовсім інше: росія стала причиною незапланованого форс-мажорного голоду. Це дуже серйозно підриває репутацію світових еліт», - зазначив Анатолій Якименко.

За словами експерта, голод може стати реальною проблемою, тому що на такий наслідок російсько-української війни ніхто не очікував, тому ніхто не міг підготуватися до можливого голоду у світі.

«Також це може призвести до неконтрольованої міграції: ситуація у Сирії може видатись ще «квіточками» у порівняні з цим. Якщо не будуть забезпечені продовольством країни Африки, то цілком очевидно, що ми побачимо мільйони людей, які підуть за продовольством пішки прямо у Європу», - сказав Анатолій Якименко.

Як зазначив експерт, війна в Україні опосередковано спричинить міграційну кризу через нестачу продовольства: почнеться потік мігрантів з голодуючих регіонів Африки до Європи.

Популярні новини зараз
"Йде не туди": "Холостяк" Алекс Топольський згадав приставання іншого хлопця Скільки нардепів пішло на фронт: дітей парламентарів взагалі не знайти в окопах Кому за 70: всі пенсійні доплати, які мають отримувати українці цієї вікової категорії Українські пенсіонери втратять до 50% виплат: у ПФУ дають лише 10 днів
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, політолог Борис Тизенгаузен пояснив, що означатиме для України розвал росії.

Також Знай.ua повідомляв, що політолог Данило Монін пояснив, у якому разі Україна може отримати репарації від росії.