Про це повідомили у російському опозиційному виданні «Ранок лютого».

«Армія рф перед масштабним вторгненням в Україну мала дуже низький рівень підготовки в танкових підрозділах. Про це говорить телеграма від 26 січня 2022 року до всіх військових частин Центрального військового округу рф», - сказано в публікації.

На сайті зазначено, що в цій телеграмі йдеться про те, що під час перевірок російських військових підрозділів південного військового округу було знайдено численні проблеми. Як зазначається у публікації, механіки-водії не були навчені та не мали технічної підготовки.

«Більш того, зазначається повна відсутність охорони польових парків техніки, масово розряджені акумулятори та перетворення машин на звалища. А також, звісно, значні порушення у документальному зверненні», - наголошено на сайті.

На сайті сказано, що така ситуація могла виникнути через термінові усунення недоліків напередодні нападу на Україну.

Популярні новини зараз
Працюючим пенсіонерам перерахують виплати: коли чекати на підвищення у 2023 році Дружина першого "Холостяка" Макса Чмерковського налякана після трьох викиднів: "Просто скажу, як є" 5 жіночих імен, від яких у чоловіків "зносить дах": кому з красунь пощастило Арестович, який звільнився з Офісу Зеленського, "анонсував" біду Україні: "Побачимо, що буде"
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, військовий психолог Ерік де Суар розповів про важливість мотивації військових на фронті.

Також Знай.ua повідомляв, що Володимир Золкін розповів, скільки отримують російські солдати за добровільне здавання в полон.