Про це він розповів у своєму блозі.

«Вони не тільки ненавидять нас – вони ненавидять і одне одного. Уся ця ненависть і нелюбов передається від покоління до покоління, а телевізор і пропаганда ненависті до українців лише спосіб каналізувати цю безвихідь, тотальну ненависть і незадоволеність власним життям», - зазначив Максим Ялі.

Як зазначив політолог, усе те, що росіяни виплеснули на простих українців у наших містах, накопичувалося у них за допомогою пропаганди.

«Саме в цьому таїться таємниця тих нелюдських злочинів у Бучі, Гостомелі, Маріуполі та в інших українських містах, які шокували весь світ: зґвалтування, тортури та вбивства», - наголосив Максим Ялі.

На думку політолога, росіяни почали вчиняти злочини в українських містах, тому що їм дали можливість відчути себе безкарними, і тому з них виплеснулося все, що накопичувалося роками.

Популярні новини зараз
Знамення 10 грудня: постійте на вітрі, ні в якому разі не шийте і не впускайте в дім старих, заборони та традиції у Романів день Даша Астаф'єва зізналася у шаленому коханні до Дантеса: "Ще не бачила, але..." Кому дістануться нові виплати у 6600 грн: куди звертатися Про що не сказали українцям стосовно генераторів: багатьом захочеться скасувати покупку
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Олексій Толкачов пояснив, чому багато людей проти безумовного базового доходу.

Також Знай.ua повідомляв, що Олександр Курбан розповів, чому окупанти знищували Маріуполь.