Про це вона розповіла у програмі «Садок вишневий».

«Ми зараз зустрілися із черговою ескалацією, але якщо ми кажемо про усю нашу історію конфлікту, то він був початий дуже-дуже давно. Уся ця ескалація назрівала», - зазначила Оксана Королович.

На думку психологині, через те, що не всі українці зрозуміли, що війна з росією йде з 2014 року і треба навколо цієї проблеми консолідуватися, ми не очікували цієї чергової ескалації, яка відбулася 24 лютого.

«Війна не почалася у лютому цього року – вона почалася задовго до, але наразі ми готові до завершення дуже важливого циклу існування і виходу на новий цикл», - підкреслила Оксана Королович.

Як зазначила психологиня, наразі українці творять своє майбутнє та борються за вибір, куди піде наша країна та який обере курс.

Популярні новини зараз
Як ТЦК можуть оштрафувати українців, які не мають ні житла, ні грошей: покарання знайдеться Вода дорожчає вже з серпня: скільки доведеться платити Забули вказати – допомоги не чекайте: ПФУ нагадав про нюанс при оформленні субсидії Вручення повісток від ТЦК відбуватиметься по-новому: чоловіків попередили
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Павло Жовніренко пояснив, чому для України важливо все ж таки вступити в НАТО.

Також Знай.ua повідомляв, що Ілля Пономарьов розповів про головну перевагу HIMARS.