Про це вона розповіла у програмі «Різні люди».

Як пояснює радіоведуча, сьогодні 30% білоруського суспільства становлять лукашисти, це здебільшого держуправління, чиновники, але вони не обов'язково агресивні. За її словами, це люди минулого, вони не погані, вони просто такі і це навіть не залежить від віку, скоріше від освіти та розуміння.

Ще 30% білорусів, розповідає Тетяна Мартинова, це їхні люди, у яких сверблять руки щось зробити, але вони зберігають спокій і точать косу. Вони, додає вона, мають важливе завдання у медіа – пояснити іншим 40% ситуацію.

Решта ж, констатує гостя програми, це просто люди, які потрапили в ситуацію, в якій вони не знають, що робити. Тим більше, підкреслює вона, йдеться про повністю задавлене в окупації населення, цілий народ.

«Не можете стріляти – подавайте набої. Патрони – це зокрема фінансова допомога, волонтерство Україні, незалежним медіа, біженцям, які залишилися без дому. Якщо у вас немає і цього, ви не можете цього робити, виховуйте своїх дітей у любові до нормальної Білорусі, до рідної мови, читайте правильні казки, пояснюйте, не погоджуйтесь. Найстрашніше – це те, що ви погоджуєтесь», - пояснює Тетяна Мартинова.

Популярні новини зараз
Дмитро Комаров зі "Світу навиворіт" кардинально змінює зміст своїх програм: "У нас дуже багато ексклюзивного матеріалу" 76-річний Стів Мартін із "Рожева Пантера" та "Оптом дешевше" йде з кіно заради 9-річної доньки: "Більше не хочу цього" Яна Соломко з шоу "Холостяк" розважила росіян та бурятів, на події у Бучі начхати: "Там непогано годують" Анджеліна Джолі після візиту в Україну одяглася в чорне і попрощалася зі старшою донькою: "Я розплачусь, якщо буду..."
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Постернак заявив, що теза про «втому від війни» – психологічна операція окупантів.

Також Знай.ua писав про те, що Фомін підсумував результати мадридського саміту НАТО.