Про це вона розповіла у програмі «Різні люди».

Як пояснює радіоведуча, сьогодні 30% білоруського суспільства становлять лукашисти, це здебільшого держуправління, чиновники, але вони не обов'язково агресивні. За її словами, це люди минулого, вони не погані, вони просто такі і це навіть не залежить від віку, скоріше від освіти та розуміння.

Ще 30% білорусів, розповідає Тетяна Мартинова, це їхні люди, у яких сверблять руки щось зробити, але вони зберігають спокій і точать косу. Вони, додає вона, мають важливе завдання у медіа – пояснити іншим 40% ситуацію.

Решта ж, констатує гостя програми, це просто люди, які потрапили в ситуацію, в якій вони не знають, що робити. Тим більше, підкреслює вона, йдеться про повністю задавлене в окупації населення, цілий народ.

«Не можете стріляти – подавайте набої. Патрони – це зокрема фінансова допомога, волонтерство Україні, незалежним медіа, біженцям, які залишилися без дому. Якщо у вас немає і цього, ви не можете цього робити, виховуйте своїх дітей у любові до нормальної Білорусі, до рідної мови, читайте правильні казки, пояснюйте, не погоджуйтесь. Найстрашніше – це те, що ви погоджуєтесь», - пояснює Тетяна Мартинова.

Популярні новини зараз
20 тисячам українців виплатять грошову допомогу: хто може розраховувати і як отримати Гроші та успіх ніколи не покинуть ваш дім, якщо ви зробите це: навіщо потрібні червоні двері та цукерки Боєць "закарпатських котлів" Микола Тищенко у столиці взявся паплюжити "Пункт незламності" Тіна Кароль задерла ноги не гірше за Різатдінову і показала хутро: "Теплого кольору і натуральний теплий"
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Постернак заявив, що теза про «втому від війни» – психологічна операція окупантів.

Також Знай.ua писав про те, що Фомін підсумував результати мадридського саміту НАТО.