Про це він розповів на каналі політолога Максима Ялі.

«Інформаційні операції починаються ще до того, як починаються фізичні дії, працюють разом із фізичним процесом, а потім із наслідками фізичного процесу (наприклад вторгнення, - Ред.)», - зазначив Олег Покальчук.

За його словами, у період будь-якої фази конфлікту інформаційна війна не припиняється. Як він зазначив, лише у процесі конфлікту інформаційна війна може набувати різних масштабів і форм.

«Якщо ми говоримо про російський компонент цього явище, то потрібно розуміти, що не слід його виділяти у якийсь певний спеціальний кластер: це звичайна модель поведінки – демонізувати ворога», - підкреслив Олег Покальчук.

Як зазначив психолог, російські психологічні операції не є чимось особливим: стратегія демонізації свого супротивника – це абсолютна очевидна річ під час інформаційної війни.

Популярні новини зараз
Дмитро Комаров зі "Світу навиворіт" кардинально змінює зміст своїх програм: "У нас дуже багато ексклюзивного матеріалу" Яна Соломко з шоу "Холостяк" розважила росіян та бурятів, на події у Бучі начхати: "Там непогано годують" Анджеліна Джолі після візиту в Україну одяглася в чорне і попрощалася зі старшою донькою: "Я розплачусь, якщо буду..." Ціни на гречку раптово обвалилися: скільки зараз коштує улюблена крупа українців
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Олександр Мусієнко заявив, що Лукашенко лише демонструє підготовку до наступу.

Також Знай.ua повідомляв, що політолог Павло Себастьянович пояснив, у чому полягає головна вада демократії в Україні.