Про це він розповів на каналі «Знай 24» у програмі «Що далі?» із Вікторією Панченко.

«Усі країни-лідери НАТО, та й не тільки лідери, – усі беруть участь у цій війні, допомагаючи нам зброєю: США, Туреччина, Франція, Італія і так далі. Нехай ми б хотіли більше, але кожна країна має свої міркування з того, як допомагати», - зазначив Юрій Подорожній.

За словами експерта, Україна зараз фактично на собі стримує головного противника усього світу, аби той не пішов далі у Європу, але, не дивлячись на це, НАТО все одно готується до можливого відкритого протистояння – Альянс не боїться росію і розглядає варіант, що путін може атакувати якусь країну учасницю.

«Усі (країни НАТО, - Ред.) одноголосно говорять: «ми союзники України і Україна буде у НАТО, але не сьогодні, бо ми не будемо подавати приводу для того, аби російська федерація змогла продовжувати цю війну», - підкреслив Юрій Подорожній.

Як зазначив політолог, НАТО на даний момент не хоче спровокувати російську федерацію, тому що набагато вигідніше більш сплановано та стримано підтримувати Україну, бо росія все одно рано чи пізно програє, аніж приймати рішення, які можуть призвести до світової війни.

Популярні новини зараз
Зірка "Люди Ікс" та "Вероніка Марс" Джессіка Честейн прибула в Київ, щоб підтримати українців: з потягу до лікарні Головне за ніч, 7 серпня: Ердоган став на бік путіна, Дорофєєва показала волохатість, а добровольці з Кореї прийдуть в Україну Зима вже близько: українців суворо попередили перед 7 серпня – вночі на вулицю ні ногою "Росія пішла ва-банк": секретар РНБО Данилов розповів про проєкт "Мавзолей Путіна"
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, журналіст підсумував результати мадридського саміту НАТО.

Також Знай.ua повідомляв, що Іван Преображенський пояснив, що після зливу розмови з путіним Макрон тільки збільшуватиме допомогу Україні.