Про це він розповів на каналі «Знай 24» у програмі «Що далі?» із Вікторією Панченко.

«Усі країни-лідери НАТО, та й не тільки лідери, – усі беруть участь у цій війні, допомагаючи нам зброєю: США, Туреччина, Франція, Італія і так далі. Нехай ми б хотіли більше, але кожна країна має свої міркування з того, як допомагати», - зазначив Юрій Подорожній.

За словами експерта, Україна зараз фактично на собі стримує головного противника усього світу, аби той не пішов далі у Європу, але, не дивлячись на це, НАТО все одно готується до можливого відкритого протистояння – Альянс не боїться росію і розглядає варіант, що путін може атакувати якусь країну учасницю.

«Усі (країни НАТО, - Ред.) одноголосно говорять: «ми союзники України і Україна буде у НАТО, але не сьогодні, бо ми не будемо подавати приводу для того, аби російська федерація змогла продовжувати цю війну», - підкреслив Юрій Подорожній.

Як зазначив політолог, НАТО на даний момент не хоче спровокувати російську федерацію, тому що набагато вигідніше більш сплановано та стримано підтримувати Україну, бо росія все одно рано чи пізно програє, аніж приймати рішення, які можуть призвести до світової війни.

Популярні новини зараз
Українців закликають зробити запаси води: нова проблема Відвернете від себе удачу і накличете лихо: як не треба прикрашати ялинку і дім для зустрічі 2023 року "На початку весни ми чекаємо...": астрологиня приголомшила українців прогнозом на 2023 рік Про що не сказали українцям стосовно генераторів: багатьом захочеться скасувати покупку
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, журналіст підсумував результати мадридського саміту НАТО.

Також Знай.ua повідомляв, що Іван Преображенський пояснив, що після зливу розмови з путіним Макрон тільки збільшуватиме допомогу Україні.