Про це він розповів у себе у блозі.

«Сучасні регулярні війни вони є політичними, тому що війна це завжди політика, але лише іншими засобами – засобами насильства. Метою війни завжди є мир: війна ведеться для того, щоб досягти мир на найкращих умовах», - зазначив Вадим Карасьов.

За словами політолога, обидві сторони, які вступають у військовий конфлікт, воюють заради того, щоб після настання миру хтось із них став краще жити, що, у свою чергу, використовують політики цих держав, щоб набрати політичні очки перед електоратом.

«Війни 19 століття вже ставили завдання не знищити ворога, а примусити його до певного кодексу поведінки», - наголосив Вадим Карасьов.

Як зазначив експерт, раніше війни були завжди на ґрунті релігії, але після 17 століття держави стали воювати для матеріальних цілей: території, ресурси чи посилення політичних позицій.

Популярні новини зараз
Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на Новий рік: Діви зустрінуть 2023 у сварці, Овни залишать все, а Скорпіони будуть зірками В Україні з'явився новий вид доплат для пенсіонерів: скільки отримають ті, кому ще немає 70 "Холостяка" Алекса Топольського запитали про інтим перед 7 випуском: "Не шкодуй" Дженна Ортега та всі актори з "Венздей" не могли митися на зйомках у Румунії: "Ми пережили..."
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Андрій Пелюховський пояснив, як вирішити проблему заблокованих портів.

Також Знай.ua повідомляв, що політолог Андрій Піонтковський пояснив, чому українські військові не займатимуть острів Зміїний.