Про це він розповів у себе у блозі.

«Сучасні регулярні війни вони є політичними, тому що війна це завжди політика, але лише іншими засобами – засобами насильства. Метою війни завжди є мир: війна ведеться для того, щоб досягти мир на найкращих умовах», - зазначив Вадим Карасьов.

За словами політолога, обидві сторони, які вступають у військовий конфлікт, воюють заради того, щоб після настання миру хтось із них став краще жити, що, у свою чергу, використовують політики цих держав, щоб набрати політичні очки перед електоратом.

«Війни 19 століття вже ставили завдання не знищити ворога, а примусити його до певного кодексу поведінки», - наголосив Вадим Карасьов.

Як зазначив експерт, раніше війни були завжди на ґрунті релігії, але після 17 століття держави стали воювати для матеріальних цілей: території, ресурси чи посилення політичних позицій.

Популярні новини зараз
У окупантів істерика: дрони влучають в "яблучко", перетворюючи ворогів на "хороших русскіх" Не брати до рук голку та чекати на веселку: 8 серпня українці шанують пам'ять святого Єрмолая Головне за 7 серпня: проблеми у Віталія Кіма, зростання цін на хліб через місяць, нова Тіна Кароль та поява колеги Джолі у Києві Після гучного інтерв'ю з Дьоміним, з Німеччини, Бабкін вирішив нагадати, звідки родом: "Робимо перекличку"
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Андрій Пелюховський пояснив, як вирішити проблему заблокованих портів.

Також Знай.ua повідомляв, що політолог Андрій Піонтковський пояснив, чому українські військові не займатимуть острів Зміїний.