Про це він розповів у програмі «Різні люди».

За словами гостя програми, найкращі роки росії, які він сам прожив і бачив на свої очі, були в єльцинський період, тобто з 1991 року до і приходу до влади путіна.

«Було майбутнє, видимість цього майбутнього була, люди не мали цього переляку, як було в Радянському Союзі і як зараз всі в страху. Наразі вже на кухнях не розмовляють про політику, а в Радянському Союзі розмовляли», - наголошує Андрій Сидельніков.

Як пояснює політик, у Радянському Союзі не було смартфонів і розмови не можна було записати, а зараз пишуть абсолютно все і скрізь. Також він зазначає, що розпізнавання лиць у Москві зробили виключно з метою затримувати та ідентифікувати опозиційно налаштованих людей. Гість програми наголошує, що у всьому світі це система безпеки, але в росії її використовують для того, щоб виявити ворогів.

Сам же Андрій Сидельніков зазначає, що завжди був орієнтований на європейські цінності, на західну цивілізацію, а тому в росії він та його однодумці – вороги путінського режиму.

Популярні новини зараз
Чому цукор різко злетів у ціні: експерти назвали причини та розповіли про майбутній дефіцит Бомжатні виглядають краще: як ставляться до мобілізованих росіян Як курс долара вплине на розмір пенсій у 2023 році: чи отримають українці надбавку до виплат Дайте "тюбику" чорної ріпи, не пустуйте з дзеркалом і помахайте гракам: що обов'язково потрібно зробити 26 вересня
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Сидельніков заявив, що росія має пройти розвал і громадянську війну.

Також Знай.ua писав про те, що Патриляк розповів, як Сталін хотів оточити Німеччину без жодного пострілу.