Про це він розповів на каналі Знай 24 у програмі «Що далі?» із Вікторією Панченко.

«З початку бойових дій виявилося, що усе там було вкрадено, але поки що, на жаль, летять (ракети, - Ред.) і поки що летітимуть», - зазначив Руслан Бізяєв.

За словами експерта, незважаючи на те, що російська армія довгий час потопала у корупції і була розкрадена, недооцінювати її потенціал не можна – поки що зброя у них є.

«Такий же урок, який був у 1939 році, коли Франція та Англія виявилися реально не готовими до війни», - наголосив Руслан Бізяєв.

На думку політолога, у росії залишився «жировий прошарок» із озброєння, яке вони накопичували ще з часів Радянського Союзу.

Популярні новини зараз
Головне за ніч: дефіциту в Україні не уникнути, відчай у путіна та останній спочинок королеви Єлизавети II Дайте "тюбику" чорної ріпи, не пустуйте з дзеркалом і помахайте гракам: що обов'язково потрібно зробити 26 вересня Українські пенсіонери можуть легко втратити пенсії: що не слід затягувати на пів року Найпотужніший екстрасенс Хаял Алекперов назвав дату кінця війни в Україні: "Я не Бог, але..."
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Андрій Сидельников розповів, як брехня видає людей Кремля.

Також Знай.ua публікував: Максим Ялі заявив, що Бен Уоллес або Ліз Трасс будуть найкращою заміною Джонсону на посаді прем'єра.