Про це він розповів на каналі Павла Себастьяновича.

«Треба розуміти, що у нас найщасливіший період життя – це коли ми були дітьми і батьки нас годували, купували одяг та забезпечували житло, де було затишно і чисто. Таким чином, ми існували у стані, коли перспектива завтрашнього дню не викликала у нас стресу», - зазначив Олексій Толкачов.

За словами експерта, через це наші люди погано переживають стресові ситуації, бо змалечку ментально звикли до абсолютного комфорту і до легкості життя, але життя без стресу – це неможливо.

«У нас не було стресу через думку про майбутнє: ми очікували на Новий рік або на день народження – ми більшість часу перебували у стані щастя», - підкреслив Олексій Толкачов.

Як зазначив футуролог, коли людина дорослішає, то у неї з’являються різні проблеми (заплатити за житло, купити їжі щодо), тому вона починає жити у стані ризику та страху перед майбутнім.

Популярні новини зараз
Головне за 1 жовтня: переведення годинників у неділю, ЗСУ в Криму та дата перемоги України, правда про розлучення Дорофєєвої і Дантеса Голова розвідки Буданов назвав дату входу ЗСУ до Криму, війна добігає кінця: "Виходимо на адмінкордони 1991 року" Путіна назвали справжнім агентом ЦРУ: робить все для розвалу Росії Найпотужніший екстрасенс Хаял Алекперов назвав дату кінця війни в Україні: "Я не Бог, але..."
Показати ще

«Саме цей страх обумовлений саме обмеженістю матеріальних ресурсів, які нам доступні», - сказав Олексій Толкачов.

Як повідомляв Знай.ua, Руслан Бізяєв пояснив, що Україні потрібна нова ідеологія майбутнього.

Також Знай.ua публікував слова Олеся Донія: Україна існує завдяки тому, що вона вміє боротися.