Про це він розповів в ефірі каналу Politeka.

Коментуючи недавню заяву путіна, експерт зазначає, що з усього, що можна, проти України росія ще не використовувала лише ядерну зброю. Нічого більше, наголошує він, російська армія вже запропонувати не може, тому такі заяви він вважає лише демонстрацією, адже їх військово-технічний та моральний максимум ми вже бачили.

«У світу потенціалу значно більше, ніж у росії, яка зараз з останніх сил напружується і це може скінчитися конфузією», - наголошує Олександр Кочетков.

За його словами, решта світу росія перевершує хіба що в лицемірстві, це перше місце і з великою перевагою, але щодо військового потенціалу додати їм нічого.

«Ну хіба що вони ще приєднають якісь війська своїх покійників, які прогризатимуть якісь ходи. Ні, далі пішла тільки містика. Нічого серйознішого, ніж те, що вони мають, без загрози для себе вони задіяти не здатні», - стверджує Олександр Кочетков.

Популярні новини зараз
Головне за 2 жовтня: неправильні платіжки за газ, виправдання Потапа, вступ України до НАТО та нова комуналка Українці отримали неправильні платіжки за газ, у відомстві назвали причину Українцям можуть скасувати індексацію зарплат через зростання інфляції: що буде з виплатами "Зимові" платіжки за газ змусять гаманці "схуднути": чому українцям доведеться платити більше
Показати ще

Також він повідомляє, що силовики в оточенні путіна незадоволені ситуацією на фронті, вони зрозуміли, що в Україні прорахувалися, тож хочуть розширення конфлікту, зачепити інші держави, щоб виразна невдача в Україні змастилася на загальному тлі. За словами політолога, ці силовики вважають, що на інших фронтах вони не зустрінуть такого опору, як в Україні, бо тут вони вперлися і не можуть рухатися.

Як повідомляв Знай.ua, Доній заявив, що Україна існує завдяки тому, що вміє боротися.

Також Знай.ua писав про те, що Бізяєв заявив, що армія росії була розкрадена.