Про це розповіло російське опозиційне ЗМІ «Утро февраля».

«З 24 лютого у Росії масово закриваються незалежні видання. Також розкомнагляд обмежив доступ до Facebook, Instagram та Twitter і навіть вирішив оштрафувати Google на 3 мільйони рублів», - зазначено на сайті.

У публікації сказано, що вже у березні президент росії підписав закон, що передбачає до 15 років позбавлення волі за висловлювання думки, яка не співпадає з державною пропагандою: «поширення фейків».

«Після цього багато західних ЗМІ відкликали своїх журналістів із росії. Тоді країну залишили понад 200 журналістів», - наголошено в публікації.

На сайті зазначено, що за офіційними даними за цією статтею вже було порушено близько 2 тисяч справ, але це виявилося недостатньо ефективним, тому вже через якийсь час у Росії ухвалили закон про позасудове закриття ЗМІ, що дуже нагадує методи тоталітарного Радянського Союзу.

Популярні новини зараз
В Україну повертається літо: які області добряче пригріє сонечко, прогноз погоди на 27 вересня Український король пародії Юрій Великий з "Кварталу 95" показав "теплу" зустріч путіна з кумом: "Медвечучело" Як курс долара вплине на розмір пенсій у 2023 році: чи отримають українці надбавку до виплат Дайте "тюбику" чорної ріпи, не пустуйте з дзеркалом і помахайте гракам: що обов'язково потрібно зробити 26 вересня
Показати ще

«Також прописано можливість заборони іноземних ЗМІ в росії», - йдеться у публікації.

Як повідомляв Знай.ua, футуролог Олексій Толкачов пояснив, чому люди погано реагують на стресові ситуації.

Також Знай.ua публікував слова журналіста Олеся Донія: Україна існує завдяки тому, що вміє боротися.