Про це розповіло російське опозиційне ЗМІ «Утро февраля».

«З 24 лютого у Росії масово закриваються незалежні видання. Також розкомнагляд обмежив доступ до Facebook, Instagram та Twitter і навіть вирішив оштрафувати Google на 3 мільйони рублів», - зазначено на сайті.

У публікації сказано, що вже у березні президент росії підписав закон, що передбачає до 15 років позбавлення волі за висловлювання думки, яка не співпадає з державною пропагандою: «поширення фейків».

«Після цього багато західних ЗМІ відкликали своїх журналістів із росії. Тоді країну залишили понад 200 журналістів», - наголошено в публікації.

На сайті зазначено, що за офіційними даними за цією статтею вже було порушено близько 2 тисяч справ, але це виявилося недостатньо ефективним, тому вже через якийсь час у Росії ухвалили закон про позасудове закриття ЗМІ, що дуже нагадує методи тоталітарного Радянського Союзу.

Популярні новини зараз
Хотів сексу втрьох, але залишився без члена та коханки: жінка вбила "конкурентку" та покалічила чоловіка, коли застала їх у ліжку Чому ми забули цей рецепт і замінили його на Олів'є: простий та смачний салат "Барбі" з буряків "Яке ж воно кончєне": абоненти "Київстару" втрачають по 20 грн на популярній послузі Війна не буде тривати довго: Буданов назвав причину
Показати ще

«Також прописано можливість заборони іноземних ЗМІ в росії», - йдеться у публікації.

Як повідомляв Знай.ua, футуролог Олексій Толкачов пояснив, чому люди погано реагують на стресові ситуації.

Також Знай.ua публікував слова журналіста Олеся Донія: Україна існує завдяки тому, що вміє боротися.