Про це вона розповіла на каналі «Знай.ua».

«У другому місяці літа, в липні майже 5 мільйонів пенсіонерів отримуватимуть підвищені пенсії. Але багатьох українців така доплата шокувала. В результаті перерахунку збільшено розміри мінімальної та максимальної пенсійних виплат, також складові пенсійних виплат, що залежать від прожиткового мінімуму. Розміри підвищення пенсій з 1 липня кожному пенсіонеру визначено індивідуально», - розповідає Катерина Котенкова.

Тобто, пояснює вона, все залежить від того, яку складову пенсійної виплати перераховано. Зокрема, зазначає журналістка, це може бути або мінімальний розмір пенсії за віком, або доплата за понаднормовий стаж, або підвищення, або надбавка, тощо. Водночас вона вказує на мізерність суми доплат: пенсії зросли десь у 4 мільйонів 800 тисяч пенсіонерів, а середній розмір підвищення – 45 гривень 40 копійок.

Журналістка повідомляє, що виплату перерахованих пенсій розпочато з 4 липня і деяким пенсіонерам вже їх перерахували із надбавкою, наприклад, у 8 гривень. Тому, розповідає вона, люди вже понаписували обурливі коментарі під повідомленням Пенсійного фонду України про перерахунок пенсій в липні: «Дякую за 20 гривень, завжди найбагатшим – по пів тисячі, а найбіднішим – на коробку сірників. Диявольська несправедливість».

Популярні новини зараз
ПриватБанк встановив "грабіжницькі" відсотки на послуги, і українці вирішили влаштувати бойкот: "Хто ворог - незрозуміло" Марина Боржемська розкрила українцям велику різницю – легко не вийде Тоня Матвієнко розповіла, що ніколи не пробачить Арсену Мірзояну: "Воно себе так, падло, поводить..." Потужний екстрасенс Анна Єфремова розповіла про важкий бій України за майбутнє з 7 жовтня: перемога не така близька
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Кочетков заявив, що росія показала вже весь свій військово-технічний потенціал.

Також Знай.ua писав про те, що Толкачов пояснив, чому люди погано реагують на стресові ситуації.