Про це він розповів на каналі My.ua.

На думку політтехнолога, Україні потрібно зайнятися розвитком усієї промисловості, яка працює на оборону, а також залучати до цих процесів інші країни. Зокрема, зазначає він, необхідно створити принаймні один новий оборонний союз, у який можуть увійти Польща, країни Балтії, Великобританія, до речі, потужна ядерна держава, Туреччина, Румунія, Молдова.

«Ці країни можуть разом з Україною, на чолі з Україною як потужною військовою країною створити новий оборонний союз», - підкреслює Олександр Кочетков.

Окрім цього, міркує він, система, у якій доведеться жити Україні, буде передбачати те, що спершу ти повинен відслужити в армії, довести та продемонструвати свою готовність захищати державу, а тоді вже йти у владу.

«Тема оборони країни, тема захисту країни – це тема певної порядності, гідності будь-яких представників влади і готовності жертвувати собою, вже не кажучи про власні інтереси. Задля майбутнього країни це повинно бути головним. Ну і тоді Україна буде таким важким, суровим, але прекрасним світом», - пояснює Олександр Кочетков.

Популярні новини зараз
Хліб, борошно та макарони: скільки коштуватиме простий продуктовий набір на початку жовтня В уряді закликали українців не божеволіти за запасами продуктів на зиму: як підготуватися правильно Що чекати від долара і гривні у 2023 році: українців заспокоїли оптимістичним прогнозом Новий циклон переверне з ніг на голову погоду в Україні: яким прогнозом здивували синоптики на 5 жовтня
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Доній заявив, що Україна існує завдяки тому, що вона вміє боротися.

Також Знай.ua писав про те, що Бізяєв пояснив, що Україні потрібна нова ідеологія майбутнього.