Про це вона розповіла у блозі Геннадія Друзенка.

За словами лікарки, вони базуються в лікарні у Слов’янську, допомагають і військовим, і цивільним.

«У нас є екіпажі на коротку дистанцію, це майже біля лінії фронту, вони везуть до цієї лікарні в Слов’янську. Потім, якщо є потреба, лікарі-анестезіологи евакуюють зі Слов’янська до найближчих лікарень у Краматорську, чи Дніпра, чи Києва. Тобто в нас добре влаштований реанімобіль і ми їдемо. Якщо є потреба в лікарні, ми також можемо там допомагати», - розповідає Ольга «Ґрац» Супан.

Як вона зазначає, переважно люди мають мінно-вибухові травми кінцівок, голови. І загалом, додає лікарка, зараз у Слов’янську постійно чути вибухи, але їй не страшно. Загалом же, підкреслює вона, Україна переможе, іншого шляху немає.

«Люди, пересічні громадяни дуже підтримують, тобто 24 лютого я вже отримала мільйон дзвінків від колег, від друзів, вони пропонували свої домівки, квартири для наших громадян. Вони вжахалися, вони підтримували», - каже Ольга «Ґрац» Супан про своїх друзів з Австрії.

Популярні новини зараз
Тоня Матвієнко розповіла, що ніколи не пробачить Арсену Мірзояну: "Воно себе так, падло, поводить..." Росіяни не встигли вiдгорювати за Лиманом, як ВСУ активізувалися під Херсоном: "Погралися у СВО і досить" Потужний екстрасенс Анна Єфремова розповіла про важкий бій України за майбутнє з 7 жовтня: перемога не така близька Найпотужніший екстрасенс Хаял Алекперов назвав дату кінця війни в Україні: "Я не Бог, але..."
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Толкачов пояснив, чому люди погано реагують на стресові ситуації.

Також Знай.ua писав про те, що Котенкова розповіла про подорожчання товарів та послуг через війну.