Про це він розповів у програмі «Тізенгаузен говорить».

«Сі Цзіньпін відмовився відвідати росію на запрошення путіна. Деталі: китайська сторона посилається на неможливість візиту через епідемію COVID-19, але ймовірною причиною є небажання Сі медійно забруднитись перед виборами у вересні», - зазначив Борис Тизенгаузен.

За словами експерта, Сі Цзіньпіну дуже важливо зберегти свою репутацію, адже на кону стоятиме його 3-й термін правління, а візит до росії ймовірно може вдарити по його рейтингу і поставити під загрозу перемогу на виборах. На його думку, насправді дружби між росією та Китаєм немає.

«росія для Китаю – це величезний супермаркет з постійними знижками, і чим більше санкцій, тим дешевше росія готова продавати свої ресурси в Китай», - підкреслив Борис Тизенгаузен.

Як зазначив політолог, насправді Китай не зацікавлений у дружбі з росією, а головна його мета – просто зберігати якісь нейтральні відносини, щоби кожного разу, коли хтось відмовляється від російських енергоресурсів, скуповувати їх дуже дешево, адже на них немає попиту.

Популярні новини зараз
Потужний екстрасенс Анна Єфремова розповіла про важкий бій України за майбутнє з 7 жовтня: перемога не така близька Головне за 2 жовтня: неправильні платіжки за газ, виправдання Потапа, вступ України до НАТО та нова комуналка Як легко економити на електриці: проста порада українцям для зменшення сум за комуналку Найпотужніший екстрасенс Хаял Алекперов назвав дату кінця війни в Україні: "Я не Бог, але..."
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Ігор Рейтерович пояснив, що пропаганда лише піднімає самооцінку росіян.

Також Знай.ua публікував слова політолога Тараса Загороднього: У окупантів все менше і менше зброї.