Про це розповіло російське опозиційне ЗМІ «Утро февраля».

«Євросоюз планує запропонувати сьомий пакет санкцій проти росії вже найближчими тижнями», - зазначено в публікації.

На сайті сказано, що нові обмеження можуть бути пов'язані з імпортом золота, а також розширенням списків санкцій фізичних та юридичних осіб. У публікації наголошено, що також обговорюватимуться механізми обмеження ціни на нафту.

«Деякі країни-члени пропонували розширити санкції ЄС щодо газу, але все ж таки більшість країн ЄС поки не наважуються ввести проти рф такі обмеження», - підкреслено на сайті.

У публікації сказано, що заборона на імпорт російського золота буде більш символічною, тому що багато країн і так вже закрили свої ринки для російської федерації.

Популярні новини зараз
В українських супермаркетах слідом за гречкою почали падати ціни на іншу популярну крупу Українцям розповіли, чи готуватись до лютих морозів узимку: синоптики зробили помісячний прогноз В Україні знову сильно подорожчало м'ясо: скільки коштуватиме курятина і свинина 5 улюбленців долі, яким казково пощастить у жовтні 2022: Тамара Глоба назвала везунчиків серед знаків Зодіаку
Показати ще

«Новий пакет санкцій також може стосуватись змін у попередніх обмеженнях проти росії. Зокрема, зміна правил транзиту санкційних товарів до Калінінградської області», - зазначено на сайті.

Як повідомляв Знай.ua, політолог Борис Тизенгаузен пояснив, чи існує дружба між Китаєм та росією.

Також Знай.ua повідомляв, що психотерапевт Олександра Тимощук розповіла, що українці здатні розкривати свої серця.