Про це він розповів на каналі Знай 24 у програмі «Що далі?» з Вікторією Панченком.

Ми самі вийшли у велику лігу, війна нас втягнула. Вона змусила нас бути, по-перше, суб'єктною країною, а по-друге країною з оголеним інформаційним простором», - зазначив Олег Постернак.

За словами політолога, росія прямо зараз не може здійснювати інформаційні операції проти нас, тому що всі їхні інформаційні джерела було заборонено, а відверто проросійських політичних партій вже немає.

«Що лишається росії? Поставте себе на місце тих управлінь ФСБ, які відповідають за інформаційні операції, – ви заходитимете з інших країн. російська федерація має ресурси на утримання агентурної інфраструктури, що складається з політичних коментаторів і з відомих осіб, політиків і дипломатів», - підкреслив Олег Постернак.

На думку експерта, Україна перебуває зараз у великій інформаційно-політичній грі, адже росія, усвідомивши, що не може діяти таким чином зсередини України, задіює різні інструменти навіть із західних країн, використовуючи завербованих політиків тощо.

Популярні новини зараз
Які продукти слід викреслити зі списку покупок: ціни на ці товари зростуть найбільше Якими будуть наслідки ядерного удару, експерт знайшов порятунок для українців: "Буде некритичним і несмертельним" "Кухар" путіна пригожин визнав, що ППК "Вагнер" створено спеціально для війни в Україні ще 2014 року В Україну повертається літо: які області добряче пригріє сонечко, прогноз погоди на 27 вересня
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, священик розповів, як підготуватися до Таїнства Хрещення.

Також Знай.ua повідомляв, що Руслан Бізяєв заявив, що стара ідеологія воєн помре і людство житиме за іншими принципами.