Про це він розповів на каналі «Утро Февраля».

За словами експерта, росія поки що не має іншої ідеї, ідеології, окрім «руского міра». Але, вважає він, нею може стати ідея просто добре жити, забезпечено, без ризиків, без загрози смерті та насильства, як це відбувається у сучасній росії.

«Це ідея дуже органічна, її можна просувати, впроваджувати, її сприймуть, але ніхто цим не займався. Будь-яка ідеологія та ідеологія рашизму зокрема кимось конструюється, хтось повинен це спочатку придумати як основну ідею, потім доповнити усілякими рюшечками, деталями, а потім почати просувати. Інакше це просто не працює. Сама по собі ідеологія не зростає, там ростуть лише побутові бур'яни», – міркує Михайло Савва.

Як він пояснює, цю ідею можна просунути навіть у режимі форс-мажору, якщо є правильні умови, а для росії - це бідність. Тобто, каже експерт, зниження рівня життя спричинить порожній холодильник, спрацюють базові інстинкти, а на них ідеї проходять легше.

«Дуже багатьом (ред. – росіянам) в окупації виявилося комфортно. Це питання цінностей. Для того, щоб свобода стала цінністю, потрібно багато часу, потрібно, щоб люди народжувалися та виховувалися, починаючи з дитячого садка, із цим розумінням, що свобода – це цінність і за неї треба боротися. Поки це не є цінністю, в окупації можна дуже зручно собі влаштуватися. Ти просто заткнув рота, ти мовчиш щодо будь-чого і тебе не чіпають», - розповідає Михайло Савва.

Популярні новини зараз
Гороскоп на тиждень 26 вересня-2 жовтня 2022 року: Водоліям успіх у фінансах, а Тельці схоплять "золоту рибку" Дайте "тюбику" чорної ріпи, не пустуйте з дзеркалом і помахайте гракам: що обов'язково потрібно зробити 26 вересня Безштанна алкогвардія: у мережі показали, які "воїни" їдуть в Україну гинути за путіна Екстрасенс Макс Гордєєв проговорився про звільнення всіх східних областей України: про що говорить цифра 10 на картах таро
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Постернак заявив, що росія не може проводити в Україні психологічні операції.

Також Знай.ua писав про те, що Королович пояснила, чому інститут сім'ї вимагає освіти.