Про це він розповів у програмі «Різні люди».

За словами військового, підняти за нинішніх умов білорусів проти режиму – це те саме, що підняти народ під окупацією. Тому, пояснює він, вони й організувалися в національну силу, бо після війни в Україні доведеться наводити лад у Білорусі, а це вже їхня внутрішня справа.

«Якщо сюди буде входження білоруської армії – все, це зелене світло на дію», - заявляє Вадим Кабанчук.

Як він пояснює, після «виборів» 2020 року Лукашенка змусили ухвалити конституційну поправку: у разі раптового зникнення чи смерті глави держави виконувачем обов'язків стає голова Ради безпеки. А це, наголошує військовий, генерал Вольфович – людина, яка відкрито підтримує «рускій мір». Тож, констатує він, запасний план є і Лукашенко про це знає, тож наступ білорусів буде.

«Це обов'язково буде, гадаю, найближчим часом, можливо, місяць-два. Це станеться незалежно від того, чи буде фізично Лукашенко до цього часу живий, чи ні. Вони його доламають і він дасть наказ чи за нього дасть наказ, наприклад генерал Вольфович», - стверджує Вадим Кабанчук.

Популярні новини зараз
Бомжатні виглядають краще: як ставляться до мобілізованих росіян Безштанна алкогвардія: у мережі показали, які "воїни" їдуть в Україну гинути за путіна Хто отримає збільшені пенсії з 1 жовтня: названо конкретні суми та категорії осіб Водіям, які вирішили заощадити на бензині, загрожує величезний штраф: перевищує вартість транспорту і позбавляє прав
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Пономарьов розповів, які насправді путін ставив цілі щодо України.

Також Знай.ua писав про те, що Мусієнко розповів, як насправді росіяни ставляться до війни з Україною.