Про це він розповів на каналі «Разные люди».

«Навіть немає часу подивитися, що діється на фронті, але якщо поглянути, то завжди: то одні посунулися, то інші. Почалася позиційна частина війни», - зазначив «Дід».

За словами військового інструктора, результат війни залежатиме від того, скільки і коли прийде озброєння та наскільки буде підготовлено людей.

«Якщо це буде правильно та грамотно використано, то думаю, що до кінця літа чи до осені вже буде перелом в українську сторону», - наголосив «Дід».

Як зазначив експерт, мотивація в українських військових на дуже високому рівні, а єдине, чого не вистачає – це озброєння. За його словами, за найсприятливіших обставин буквально за кілька місяців може статися у війні переломний момент на користь України.

Популярні новини зараз
Синоптики розповіли, що відбуватиметься з погодою до кінця місяця: готовий має бути кожен Подумайте двічі, перш ніж об'їдатися на Новий рік: чим шкідливий та корисний оселедець В Україні з'явився новий вид доплат для пенсіонерів: скільки отримають ті, кому ще немає 70 Дженна Ортега отримала роль Венздей за 10 хвилин у Zoom, Тім Бертон був рішучим: "Посміхаєтеся і киваєте"
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, політолог Павло Себастьянович пояснив, чому Захід нам допомагає.

Також Знай.ua повідомляв, що політолог Олександра Решмедилова пояснила, який бюджет має програма відновлення України.