Про це він розповів на каналі «Різні люди».

На запитання ведучого про те, як відреагує полк Калиновського, якщо йому доведеться зустрітися на полі бою з білоруською армією, замкомандира відповідає словом «Чудово!».

«Так ми це і просимо у командування України, зрештою, поставте нас на той напрямок. Це буде привіт вільна сирійська армія, тільки це буде вільна білоруська армія», - заявляє Вадим Кабанчук.

На його думку, ті люди, які хотітимуть іти воювати в Україну, є білорусами лише за паспортом. Як пояснює гість програми, що може бути білоруське в людині, яка діє під прямим підпорядкуванням путіна і дотримується його стратегії знищення України? Принагідно він нагадує, що Буча та Ірпінь сталися саме завдяки Лукашенку, адже він дав територію країни росіянам для прориву.

«Ну я ж казав, що це буде останній наказ Лукашенка. Частина армії буде деморалізована, відмовиться виконувати наказ, частина розбіжиться, частина перейде на наш бік», - стверджує Вадим Кабанчук.

Популярні новини зараз
Нові пенсії виплатять одразу за три місяці, кого торкнеться підвищення до 1200 грн "Відкосити тепер не вдасться": з 1 червня запрацюють жорсткі правила мобілізації В Україні повернули обов'язкові повірки лічильників, але не всім: хто може уникнути цієї процедури "За*бали тупо в дошку": українці не витримують "квестів" із передачею показників лічильників
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Сонін розповів, що війна проти України заведе російську економіку у глухий кут.

Також Знай.ua писав про те, що Тизенгаузен пояснив, як зараз Україна сприймається у світі.