Про це він розповів на каналі «My.ua».

«Стійкість наших воїнів та готовність захищати країну – ми можемо продемонструвати, а також неабияку вправність та спроможність вчитися за короткі терміни: демонструємо, що можемо вивчити надсучасну натівську техніку і використовувати її мало не краще, ніж ті, хто її виробляє», - зазначив Олександр Кочетков.

За словами політолога, зараз Україна в усьому світі у першу чергу асоціюється з війною, але усі інші наші здобутки та видатні особистості вони не забулися, а лише відійшли на другий план у світової спільноти.

«Усе інше залишилося, як і було, але тепер Україна сприймається воююча країна. Нам треба показати не лише мужність наших воїнів, а й здатність перебудувати свою роботу та запропонувати інші форми суспільної взаємодії й інший зразок майбутнього світу», - сказав Олександр Кочетков.

Як зазначив експерт, треба показувати та доказувати нашу здатність ефективно керувати нашою державою та вести її до успіху, аби повністю доповнити наш позитивний образ в очах людей з усього світу.

Популярні новини зараз
Ціни на ринках України злетіли до нового максимуму: рекордсмени яйця, сало та деякі овочі Українці отримали неправильні платіжки за газ, у відомстві назвали причину Як легко економити на електриці: проста порада українцям для зменшення сум за комуналку Чи буде Україна переходити на зимовий час у жовтні: громадянам пояснили, чи зміниться щось у 2022 році
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, політтехнолог Борис Тизенгаузен пояснив, як зараз Україна сприймається у світі.

Також Знай.ua повідомляв, що Вадим Кабанчук пояснив, які реальні шанси на вторгнення Білорусі.