Про це він розповів на каналі Павла Себастьяновича.

«Китай рухався в рамках своєї економічної моделі, яку він адаптував під власні внутрішні специфічні умови, а також інтегрував із політичною системою», - зазначив Олексій Кущ.

За словами експерта, головна особливість розвитку Китаю полягала в тому, що політична система координувалася з економічною та навпаки: будь-які рішення в рамках політичної та економічної систем не суперечили один одному, а були взаємопов'язані.

«Використовувалися принципи конфуціанства, соціальної держави, а також принципи ринкової економіки», - сказав Олексій Кущ.

Як зазначив економіст, для будь-якої молодої економіки, що розвивається, є дві моделі розвитку: вашингтонський чи пекінський консенсуси – це типи макроекономічної політики. За словами експерта, вашингтонська модель була застосована у багатьох країнах, у тому числі й в Україні, але не в усіх вона прижилася, а також були держави, які балансували між пекінською та вашингтонською моделями, як, наприклад, Індонезія.

Популярні новини зараз
Бомжатні виглядають краще: як ставляться до мобілізованих росіян Олена-Крістіна Лебідь зустрілася з рідною мамою, яка була в окупації 7 місяців: "Ніхто не постраждав" Як курс долара вплине на розмір пенсій у 2023 році: чи отримають українці надбавку до виплат Гороскоп на тиждень 26 вересня-2 жовтня 2022 року: Водоліям успіх у фінансах, а Тельці схоплять "золоту рибку"
Показати ще

Найневдалішим прикладом застосування вашингтонської моделі є Болівія, де, на думку Олексія Куща, не залишилося промисловості, а населення займається транспортуванням листя коки, що є основним інгредієнтом для виробництва кокаїну: там вашингтонська модель не прижилася.

Як повідомляв Знай.ua, Вадим Кабанчук пояснив, які реальні шанси на вторгнення Білорусі.

Також Знай.ua повідомляв, що у ЗМІ розповіли про головний інструмент російської пропаганди.