Про це він розповів на каналі «My.ua».

«Уряд у цьому напрямку починає ворушитися, як людям забезпечити житло та умови життя, але головне питання полягає у зайнятості: на що ці люди будуть жити?», - зазначив Тарас Загородній.

За словами експерта, наразі на Заході України дуже багато переселенців, і у тому числі чоловіків, яких не випускають за кордон, а отже їм потрібно буде десь працювати в Україні, але через таку наповненість біженцями тих регіонів знайти там роботу дуже важко.

«Зараз вільний ринок може працювати досить обмежено, тому що зараз дуже мало податкових надходжень. Питання зайнятості – це те, що повинен вирішувати уряд», - сказав Тарас Загородній.

Як зазначив політолог, потрібно зробити певні зміни у економіці: це переформатування потрібне, аби кожна людина змогла отримувати якісь гроші на життя, а також максимально ефективно використовувала свій ресурс на користь України.

Популярні новини зараз
Марина Боржемська розкрила українцям велику різницю – легко не вийде Головне за день 5 жовтня: деокупація Луганщини, мобілізація сліпих на росії, військовий облік жінок та кривавий ювілей путіна Що чекати від долара і гривні у 2023 році: українців заспокоїли оптимістичним прогнозом Найпотужніший екстрасенс Хаял Алекперов назвав дату кінця війни в Україні: "Я не Бог, але..."
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Денис Прохоров заявив, що Білорусь уже захоплена і вони мають повалити режим Лукашенка.

Також Знай.ua повідомляв, що економіст Олексій Кущ пояснив, у чому секрет економічного розвитку Китаю.