Про це вона розповіла на каналі «Знай.ua».

«З 1 жовтня деяким категоріям пенсіонерів підвищать пенсійні виплати та призначать доплати», - повідомляє Катерина Котенкова.

Зокрема, розповідає вона, розмір пенсій за віком зросте для непрацюючих українців, які вже досягли 65 років, при цьому жінки повинні мати страховий стаж не менше, ніж 30 років, а чоловіки – не менше, ніж 35 років.

«Також пенсіонерам від 70 до 75 років мають намір щомісяця нараховувати компенсаційну виплату в розмірі саме 300 гривень за умови, якщо загальна сума не перевищить 10 тисяч 340 гривень 45 копійок. Якщо ж людині виповниться 70 років після 1 жовтня, таку виплату буде встановлено з дати досягнення саме 70-річного віку, - розповідає Катерина Котенкова.

Як зазначає журналістка, у Пенсійному фонді розповіли, що для осіб віком від 70 років, яким вже призначено пенсію, мінімальний розмір виплати зросте до 3 тисяч гривень. Вона додає, що обов’язкова умова підвищення - наявність страхового стражу у чоловіків 35 років та в жінок 30 років. Якщо ж стаж менший, пояснює журналістка, то виплати будуть визначатися пропорційно до наявного страхового стажу, виходячи з розміру 3 тисячі гривень.

Популярні новини зараз
Чому Писаренко і Нікішин з "Дизель Студіо" поїхали розважати росіян, Танкович все пояснив: "Дуже банально, потрібно..." Блогерка-медикиня, яка вбила свого чоловіка сухим льодом, буде вчити росіян медицині Куди і коли "кине" мобіків путін з білорусі і які міста під загрозою: прогноз експерта Найпотужніший екстрасенс Хаял Алекперов назвав дату кінця війни в Україні: "Я не Бог, але..."
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Попенко заявив, що без ІТП у багатоквартирних будинках температура буде набагато нижчою за 16 градусів.

Також Знай.ua писав про те, що Котенкова пояснила, чому в Україні зросла вартість ліків.