Про це вона розповіла на каналі «Знай.ua».

За словами журналістки, згідно з уже ухваленим законопроєктом №6306 установи охорони здоров’я комунальної та державної форм власності можуть надавати пацієнтам послуги медичного обслуговування, вартість яких не покривається програмою медичних гарантій за плату від фізичних та юридичних осіб. Вона зазначає, що клініки самі будуть встановлювати тарифи.

«Лікарня сама буде встановлювати тарифи, які ви маєте заплатити за те чи інше лікування. За словам голови профільного парламентського комітету Михайла Радуцького, очікується, що відсоток рентабельності платних послуг буде встановлювати уряд. Але в законі норма про обмеження рентабельності платних послуг відсутня», - додає Катерина Котенкова.

Окрім цього, зазначає вона, закон на період дії карантину дозволяє залучати до надання медичної допомоги студентів медичних вишів старших курсів, співробітників аптек, а також лікарів-інтернів без підтвердження кваліфікаційної категорії.

«Тепер українці будуть вносити кошти за безкоштовну медичну допомогу. Також передбачено, що соціальні гарантії медичних працівників посилюються, тепер вони не будуть отримувати зарплату, розмір якої нижчий за мінімальну», - розповідає Катерина Котенкова.

Популярні новини зараз
Абоненти схопляться за голову? Київстар знову міняє тарифи з 15 січня Пенсіонерів залишать без копійки вже з січня: в ПФУ назвали важливі умови Житомирська та Кіровоградська області стали лідерами у порушенні екологічного законодавства: Держекоінспекція показала найгучніші справи Чоловікам дали лише 7 днів: що потрібно зробити, щоб не отримати штраф від ТЦК
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Жданов розповів, чому окупанти не можуть розпочати наступ на Донбасі.

Також Знай.ua писав про те, що Котенкова розповіла про нюанси в законопроєкті про запровадження договірного регулювання трудових відносин.