Про це він розповів у себе у блозі.

На думку політолога, чиновники переконали всіх і себе в тому, що перемогу вже досягнуто, треба лише оформити її мирними переговорами, а тому розпочинаються політичні ігри.

«Ейфорія від самонавіяної величі надзвичайно небезпечна, ситуація складна, шальки терезів коливаються. Перелом цілком досяжний, але він вимагатиме великої напруги всіх суспільно-політичних сил, не тільки військових, у всієї країни вони будуть потрібні. Мобілізація має піти всіма гілками влади, по кожному її міліметру, максимальна мобілізація для того, щоб забезпечити нашим воїнам можливості для перелому», - наголошує Олександр Кочетков.

За його словами, все, що відбувається в країні та навколо неї, миттєво стає відомим на фронті. Тобто, пояснює експерт, на будь-яку неправильність і несправедливість на фронті реагують набагато гостріше, ніж у тилу. Крім цього, додає він, підкилимні ігри у політиці та боротьба своїх зі своїми викликають дике роздратування серед наших партнерів.

«Несерйозність, незрілість поведінки нашої влади надзвичайно дратує наших партнерів, а це безпосередньо впливає на обсяги, на терміни, на характер допомоги», - пояснює Олександр Кочетков.

Популярні новини зараз
Труби наші, а за доставку платимо: українцям озвучили нові правила щодо оплати газу "Вирішили під шумок стягувати бабло": на "Укрпошті" з'явилася додаткова плата за посилки Чому ми забули цей рецепт і замінили його на Олів'є: простий та смачний салат "Барбі" з буряків 5000 гривень надійде на рахунок: ПриватБанк роздасть клієнтам гроші, як отримати
Показати ще

Тому, констатує політолог, краще зайнятися оборонпромом та підготовкою до зими, ніж шукати, хто що не так сказав. Він сподівається, що все ж таки ситуація на фронті витіснить інтриги, що зароджуються, повернення до типової політичної комунальної кухні.

Як повідомляв Знай.ua, Качура заявив, що закон про деолігархізацію – це лише фундамент, початок.

Також Знай.ua писав про те, що Котенкова розповіла, як зміняться соціальні гарантії медпрацівників.