Про це він розповів у себе у блозі.

На думку політолога, чиновники переконали всіх і себе в тому, що перемогу вже досягнуто, треба лише оформити її мирними переговорами, а тому розпочинаються політичні ігри.

«Ейфорія від самонавіяної величі надзвичайно небезпечна, ситуація складна, шальки терезів коливаються. Перелом цілком досяжний, але він вимагатиме великої напруги всіх суспільно-політичних сил, не тільки військових, у всієї країни вони будуть потрібні. Мобілізація має піти всіма гілками влади, по кожному її міліметру, максимальна мобілізація для того, щоб забезпечити нашим воїнам можливості для перелому», - наголошує Олександр Кочетков.

За його словами, все, що відбувається в країні та навколо неї, миттєво стає відомим на фронті. Тобто, пояснює експерт, на будь-яку неправильність і несправедливість на фронті реагують набагато гостріше, ніж у тилу. Крім цього, додає він, підкилимні ігри у політиці та боротьба своїх зі своїми викликають дике роздратування серед наших партнерів.

«Несерйозність, незрілість поведінки нашої влади надзвичайно дратує наших партнерів, а це безпосередньо впливає на обсяги, на терміни, на характер допомоги», - пояснює Олександр Кочетков.

Популярні новини зараз
Казахстан зобов'язався видавати ухилистів, що втекли від мобілізаціх: "гарматному м'ясу" не сховатись Встигніть до кінця вересня: обов'язкові роботи по догляду за виноградом - урожай здивує Кадирівці ґвалтують мобілізованих з "ДНР": дружини звернулися до клоуна-Пушиліна В Україну повертається літо: які області добряче пригріє сонечко, прогноз погоди на 27 вересня
Показати ще

Тому, констатує політолог, краще зайнятися оборонпромом та підготовкою до зими, ніж шукати, хто що не так сказав. Він сподівається, що все ж таки ситуація на фронті витіснить інтриги, що зароджуються, повернення до типової політичної комунальної кухні.

Як повідомляв Знай.ua, Качура заявив, що закон про деолігархізацію – це лише фундамент, початок.

Також Знай.ua писав про те, що Котенкова розповіла, як зміняться соціальні гарантії медпрацівників.