Про це він розповів у своєму блозі.

Як зазначає депутат, сьогодні не можна гарантувати безпеку учням і студентам під час навчання, але до нового навчального року потрібно готуватися. На його думку, Україна має бути готова до будь-якого сценарію розвитку подій у будь-який момент навіть після війни.

«Нам, на жаль, у цьому треба буде деякий час жити. росія нікуди не розсмокчиться, ми знаємо, що вона розвалиться, але в будь-якому разі у нас на кордонах ця ворожа держава залишиться. Нам треба буде, як Ізраїлю, вибудовувати на роки цю систему безпеки», - підкреслює Олександр Качура.

А відтак, констатує він, зараз Міністерство освіти з усіма профільними установами повинні організувати так навчальний процес, щоб українські учні та студенти продовжували отримувати якісну освіту і при цьому були в повній безпеці. Тим не менш, зауважує політик, він поїздив регіонами і побачив, що часто на виконання цього завдання не вистачає фінансування.

«Все повинно бути в достатній кількості профінансовано і вирішено у найближчий час, до початку навчального процесу», - підкреслює Олександр Качура.

Популярні новини зараз
Тоня Матвієнко розповіла, що ніколи не пробачить Арсену Мірзояну: "Воно себе так, падло, поводить..." Дружина Казаніна з "Квартал 95" розділила росіянок на типи - лань, курка та орлиця, і зробила висновки: "Чоловіка в жертву шакалу" 5 улюбленців долі, яким казково пощастить у жовтні 2022: Тамара Глоба назвала везунчиків серед знаків Зодіаку Потужний екстрасенс Анна Єфремова розповіла про важкий бій України за майбутнє з 7 жовтня: перемога не така близька
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Котенкова розповіла, що через війну уряд вирішив змінити механізм обліку води та тепла.

Також Знай.ua писав про те, що Королович розповіла про різницю між насильством і здоровим стресом для психіки.