Про це вона розповіла на каналі «Знай.ua».

Журналістка розповідає, що згідно з постановою Кабміну №702, яка набула чинності 24 червня, наймані зареєстровані працівники та ФОПи, які після початку війни втратили частину зарплати, мають право на соціальну допомогу. Зокрема, додає вона, йдеться про труднощі, спричинені війною, скорочення виробництва, неможливість системно працювати через бойові дії, тощо.

«Допомога не надається громадянам, які працюють за сумісництвом на двох або більше роботодавців, особам, які пішли у відпуску за власним коштом, і особам, чий договір із виробництвом припинено», - пояснює Катерина Котенкова.

За її словами, допомога по частковому безробіттю оформлюється в Центрі зайнятості за місцем проживання, заявку можна подати або в паперовій формі, або в електронній. Водночас журналістка зазначає, що поки немає інформації про саму суму виплат.

«Тривалість виплат – трохи більше 180 календарних днів, протягом 36 місяців із дня або скорочення вас із підприємства, або зупинення взагалі підприємства, тощо», - зазначає Катерина Котенкова.

Популярні новини зараз
Росіяни вже не зможуть ніколи завдати масованого удару по Україні: "Вони бісятся" Мобіків кинули просто неба у лісі: хочуть, щоб вони померли 5 улюбленців долі, яким казково пощастить у жовтні 2022: Тамара Глоба назвала везунчиків серед знаків Зодіаку Ціни на гречку досягли сезонного мінімуму: які цінники на полицях магазинів
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Кущ розповів, коли росія зникне зі світових ринків енергоносіїв.

Також Знай.ua писав про те, що Димов розповів, як змінилося ставлення Заходу до путіна.