Про це вона розповіла на каналі «Знай.ua».

«Пані Жолнович каже, якщо збільшити прожитковий мінімум, то доведеться підвищувати виплати й суддям, які й так дуже високі. Тому бюджет просто не потягне таких видатків», - каже Катерина Котенкова.

Як зазначає журналістка, водночас голова Мінсоцполітики розповіла, що буде натомість, хоча і точної впевненості немає, оскільки все залежить від надходження Україні міжнародної допомоги.

«Міністр каже, якщо вона (ред. – міжнародна допомога) буде і у достатній кількості, то найбільш вразливим верствам населення планують надавати адресну допомогу у вигляді міжнародних програм, які вдасться залучити до нашої країни», - повідомляє Катерина Котенкова.

Принагідно вона нагадує, що кілька днів тому вже ексголова Мінсоцполітики Марина Лазебна розповідала про запровадження базового пенсійного доходу для того, щоб вирівняти мінімальні виплати завдяки віковим доплатам пенсіонерам. Журналістка підкреслює, що це була остання заява колишньої чиновниці, а нова міністерка про це ще нічого не говорила, тому не відомо, чи будуть запроваджуватись ці доплати.

Популярні новини зараз
Чому Писаренко і Нікішин з "Дизель Студіо" поїхали розважати росіян, Танкович все пояснив: "Дуже банально, потрібно..." Куди і коли "кине" мобіків путін з білорусі і які міста під загрозою: прогноз експерта Тоня Матвієнко зізналася, що вони з Арсеном Мірзояном бідують, не маючи грошей на життя: "У нас немає нічого" Найпотужніший екстрасенс Хаял Алекперов назвав дату кінця війни в Україні: "Я не Бог, але..."
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Михайленко заявив, що росія би не напала на Україну як члена НАТО.

Також Знай.ua писав про те, що Котенкова розповіла, яку грошову допомогу і від яких міжнародних організацій можуть отримати українці.