Про це він розповів на каналі Знай 24 у програмі «Что дальше?» із Вікторією Панченко.

«Україна вистояла, причому вистояла завдяки пасіонарній (найактивнішій, - Ред.) частині суспільства – тих найпростіших людей, тому політика майбутнього – це політика, яка відповідає інтересам простої людини», - зазначив Руслан Бізяєв.

За словами експерта, Україні вдалося вистояти у перші місяці повномасштабного наступу росії завдяки загальному підйому простих людей, які почали допомагати державі всім, чим можуть.

«Якби не ці люди, то невідомо, як би складалася ситуація. Війна оголила ті ключові вади системи, якими ніхто не хотів займатись, а саме застаріла економічна модель, корупція та соціальний дисбаланс», - сказав Руслан Бізяєв.

Як зазначив політолог, ці ж прості люди взимку зіштовхнуться із запитанням – як жити далі? За словами експерта, подальша політика влади буде спрямована саме на покращення якості життя українців, бо самі українці – це і є головною складовою того, що Україна вистояла та у майбутньому переможе.

Популярні новини зараз
Головне за ніч: дефіциту в Україні не уникнути, відчай у путіна та останній спочинок королеви Єлизавети II Як курс долара вплине на розмір пенсій у 2023 році: чи отримають українці надбавку до виплат Головне за 25 вересня: Полякова взяла соцвиплати, українці залишаться без субсидій, а окупанти мчать воювати без штанів У Дагестані протести набирають обертів, жінки відбили першого затриманого призовника, лунають постріли
Показати ще

«Ми опинилися в самому центрі однієї з ключових геополітичних вирв цього десятиліття», - підкреслив Руслан Бізяєв.

Як повідомляв Знай.ua, Руслан Бізяєв заявив, що для переходу на зелену економіку потрібно спочатку зламати старий технологічний устрій.

Також Знай.ua повідомляв, що журналістка Катерина Котенкова розповіла, чим займатиметься нове керівництво Мінсоцполітики.