Про це вона розповіла на каналі «Знай.ua».

За словами журналістки, до пенсії за інвалідністю встановлюють надбавки на догляд утриманців. Тобто, додає вона, йдеться про додаткову пенсію, пенсію за особливі заслуги перед Україною, якщо особа з інвалідністю має на них право відповідно до чинного законодавства.

«Згідно з постановою Кабінету Міністрів від 16.07.2008 №654 непрацюючим пенсіонерам, які мають на своєму утриманні дітей віком до 18 років, надбавка пенсії за інвалідністю виплачується в розмірі 150 гривень на кожну дитину», - розповідає Катерина Котенкова.

Вона додає, що йдеться про осіб з інвалідністю першої групи, одиноких осіб з інвалідністю другої групи, які потребують постійного стороннього догляду або ж досягли пенсійного віку, і одиноких осіб з інвалідністю другої групи, які досягли пенсійного віку, крім тих, які отримують державну соціальну допомогу. Журналістка зазначає, що відповідно до закону України «Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю» таким людям виплачується надбавка для догляду у розмірі 50 гривень.

«Також зовсім недавно нова міністр соцполітики сказала, що для осіб з інвалідністю обов’язково буде призначена реабілітація», - повідомляє Катерина Котенкова.

Популярні новини зараз
В українських супермаркетах слідом за гречкою почали падати ціни на іншу популярну крупу Росіяни вже не зможуть ніколи завдати масованого удару по Україні: "Вони бісятся" В Україні знову сильно подорожчало м'ясо: скільки коштуватиме курятина і свинина Українці отримали неправильні платіжки за газ, у відомстві назвали причину
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Котенкова заявила, що сотні тисяч людей залишились без анонсованої державної допомоги.

Також Знай.ua писав про те, що Котенкова розповіла, чи буде в Україні запроваджено базовий пенсійний дохід.