Про це він розповів на каналі «My.ua».

«Якщо ми говоримо про плани наступу на Миколаїв та Одесу, то так, (ці плани зруйновані, - Ред.), хоч і російське керівництво продовжує пропаганду, що вони все одно підуть на Одесу», - зазначив Олександр Мусієнко.

За словами експерта, через точні удари ЗСУ по складам з боєприпасами, місцям зосередження сил, засобам ППО, командним пунктам ворога російські війська більше не мають можливості продовжувати наступ на Півдні України, а ідея про захоплення Одеси є дуже примарною, а ось деокупація Херсону українськими військовими – це реально.

«Крім того, ми бачимо, що під вогневим контролем знаходяться фактично усі основні переправи з лівого на правий берег Херсонщини, де зосереджені російські угруповання військ», - сказав Олександр Мусієнко.

Як зазначив експерт, до усіх цих факторів додається дуже велика кількість населення Херсонщини, яка не є лояльною до російських окупантів – це все створює психологічний тиск на ворога.

Популярні новини зараз
28 січня не виходьте з дому і обов'язково стукайте по дереву: прикмети та заборони на день Павла Фівейського Хто з українців може отримати 3 350 грн щомісячної допомоги: категорії та умови Порівняння цін у супермаркетах Німеччини та України - різниця колосальна Арестович, який звільнився з Офісу Зеленського, "анонсував" біду Україні: "Побачимо, що буде"
Показати ще

«Усе, що відбувається, – це черговий тиск на противника, аби він зробив знову «жест доброї волі» і пішов з Херсону. Зараз стратегію і порядок ведення війни намагається вимальовувати і нав’язувати як раз Україна», - підкреслив Олександр Мусієнко.

Як повідомляв Знай.ua, Олег Попенко пояснив, що підготовка до опалювального сезону в Україні має солідарну відповідальність.

Також Знай.ua повідомляв: Сергій Дмитрієв розповів, що росія використовує релігійні організації як агентів свого впливу.