Про це він розповів у програмі «Розвилка».

«Злам – це добре, але найголовніше питання – а що буде, що прийде на зміну? Тому що ця концепція нового світу після пандемії, яку озвучили на Міжнародному форумі в Давосі, по-перше, не є аксіомою для більшості, по-друге, має ряд дуже контроверсійних висновків», - зазначає Руслан Бізяєв.

Зокрема, експерт говорить про сильний дисбаланс між ціною трубопровідного газу та біржі, який безпосередньо впливатиме не лише на європейську економіку, а й на економіку України. За його словами, пандемія та війна зробили ціну на газ у Європі практично золотою зараз. Також він має питання і до безумовного базового доходу.

«Людина чи робот, робот чи людина – яке майбутнє виробничих відносин у світі? І тут ми спостерігаємо дуже цікаву економічну концепцію, що ті економічні утворення, країни, блоки, які спираються на кітареальний ресурс, вони почуваються на цей момент краще, ніж ті країни, які тією чи іншою мірою перейшли на зелений курс, намагаються перейти, зараз зазнають збитків», - розповідає Руслан Бізяєв.

Крім цього, додає політолог, потрібно розуміти, як країна переживе пандемію в умовах війни і чи впорається система охорони здоров'я, чи люди готові до неминучих витрат.

Популярні новини зараз
У Кремлі почали готувати наступника для путіна, і в Україні вже знають ім'я Врахування доходів при призначенні субсидії: яка умова буде вирішальною Чому не можна тримати кришку унітазу відкритою: питання не лише гігієни Син Софії Ротару Руслан Євдокименко не зміг стримати гіркоти від втрати: "Дякую тобі за все"
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Пономарьов заявив, що путін не має плану Б щодо війни проти України.

Також Знай.ua писав про те, що Себастьянович розповів, як сьогодні працює тіньова економіка.