Про це він розповів на каналі «Особистість з Сергієм Дойком».

«Насамперед, усе буде залежати від ситуації на військовому фронті. Це факт. Тобто від того, що далі буде відбуватися в Херсонській області й безпосередньо на Донбасі залежить проведення референдумів, точніше псевдореферендумів, тому що ми розуміємо, які це референдуми, коли частина населення виїхала, не зрозуміло взагалі, скільки людей там залишилося. До речі, навіть з тих плутаних речей, які ми чули, не зрозуміло навіть те, як вони збираються його проводити. Якщо це електронна форма, то ми все чудово розуміємо, якщо це звичайна форма, тим паче все зрозуміло», - зазначив Олексій Якубін.

За словами політолога, при здоровому глузді навіть не може спасти на думку ідея щодо організації референдумів у таких умовах. Усім зрозуміло, що це буде фікція. Як зазначив Олексій Якубін, росія робила заяви щодо проведення референдумів для того, щоб дати людям хоча б якесь розуміння щодо того, що ж буде далі.

«Люди ж не хочуть жити як самопроголошені «ЛДНР», жити в сірій зоні. Вони не хочуть так жити, вони ж бачать, що там відбувалося. І вони (росія – Ред.) навмисно вкидали цю ідею про референдуми, щоб у людей виникли якісь асоціації з Кримом. Але ми бачимо, що і в Криму зараз фронт дається взнаки», - повідомив політолог.

Олексій Якубін наголосив, що наразі вже не існує безпечної зони, куди можна втекти і де можна сховатися. І заяви росії щодо проведення референдумів почали лунати рідше, тому що після вкиду цієї інформації окупаційною владою всі зрозуміли, що це фарс. Крім того, світ ніколи не визнає ці референдуми.

Популярні новини зараз
Українські пенсіонери можуть легко втратити пенсії: що не слід затягувати на пів року Дагестанці повстали проти могилізації, чоловіки відмовляються помирати за путіна Головне за ніч: рекордні ціни на продукти, приниження Тіматі від Астаф'євої, чого чекати від курсу долара та втрати ЗСУ Росіяни тікають із країни на самокатах, а жінки закликають їх їхати помирати: "Це не чоловіки"
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, Олексій Толкачов заявив, що Україна стверджує цінність любові, а росія виходить із самоствердження.

Також Знай.ua повідомляв, що доцент Микола Трофименко розповів, перед якими викликами сьогодні знаходиться українська система освіти.