Про це він розповів на першому дні Всеукраїнського форуму лідерів суспільної думки.

«Які цінності і сенси ми закладаємо в державну політику наступного дня після перемоги? Це стосується не менш значимо культури та освіти. Я абсолютно переконаний, що проблема змісту освіти взагалі не була предметом державної політики енну кількість років», - заявляє Микола Томенко.

За його словами, стандарти прийому до вузів в Україні під час війни у 10 разів незрозуміліші, ніж стандарти вступу у вузи Центральної та Західної Європи. Зокрема, зазначає експерт, сьогодні за різними оцінками у нас 70 тисяч абітурієнтів знаходяться закордоном, 27-30 тисяч із них погодилися брати участь у новому тесті в Україні, тобто до 50 тисяч вже втрачено.

«Хто в уряді буде відповідальним за те, що ми втратимо цьогоріч 50 тисяч молодих інтелектуально підготовлених людей, а до того втратили ще десятки тисяч людей?», - запитує Микола Томенко.

До того ж, зазначає він, Польща пропонує українським абітурієнтам гарні умови вступу, безоплатне навчання за перший семестр, вивчення польської мови впродовж року. Водночас зі старого ЗНО, міркує експерт, користі набагато більше, аніж із нового тесту, предмети до якого підібрані не логічно відносно того, що абітурієнти будуть вчитися за різними напрямками.

Популярні новини зараз
"Кухар" путіна пригожин визнав, що ППК "Вагнер" створено спеціально для війни в Україні ще 2014 року Загальна мобілізація в Україні: які види повiсток існують, і чи означають вони негайне відправлення на фронт Марк Фейгін передбачив введення військ НАТО в Україну, але для цього путін повинен зважитися на крайній крок Головне за ніч: Зеленський несподівано втер носа усім, путін стягує військову техніку до кордону з Грузією, а в Дегестані зводять барикади
Показати ще

«Ми повинні розуміти, під яку економіку ми готуємо, тобто кого нам треба. Хтось нам сказав, кого ми готуємо після війни? Скільки будівельників, умовно? Я не за планову систему, але тренди якісь повинні бути», - пояснює Микола Томенко.

Як повідомляв Знай.ua, Жданов заявив, що Кремль не оголосить загальну мобілізацію.

Також Знай.ua писав про те, що Качура розповів, із чого насправді починається історія росії.