Про це він розповів на першому дні Всеукраїнського форуму лідерів суспільної думки.

Як пояснює експерт, політика – це унормування різних інтересів у якійсь групі або групах, але саме ділення цих груп визначається концептно або установчо. За його словами, про політику можна говорити лише там, де є воля, а без волі політики бути не може, натомість є щось інше.

«Якщо ваша воля прагне вольностей, у вас є політика. Якщо ваша воля прагне комфорту, у вас є підданство», - підкреслює Сергій Дацюк.

Як він зазначає, не всі мають право на політику, її немає, наприклад, у росії, Китаї, Північній Кореї та в Україні сьогодні, а думати, що вона є завжди, неправильно. Зокрема в Україні сьогодні, пояснює філософ, політика зупинилася через війну, адже є командно-адміністративна система військового сенсу і не може бути множинності, або буде одна лише воля на перемогу, або країна розповзається.

«Політика є не завжди і не у всіх. Політика – це благо, якого треба ще досягнути», - констатує Сергій Дацюк.

Популярні новини зараз
І Приват, і Ощад, і будь-який інший банк: українці ризикують залишитись без грошей, як врятуватися Найскладніший опалювальний сезон: українцям підказали дешевий варіант обігріву будинку Путін може завдати ядерного удару: розвідка звітувала про можливі цілі Найпотужніший екстрасенс Хаял Алекперов назвав дату кінця війни в Україні: "Я не Бог, але..."
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Карандєєв запропонував рішення проблеми щодо українських діячів культури, яких привласнила росія.

Також Знай.ua писав про те, що Карасьов повідомив, що в медіапросторі під час війни зникла дискусія.