Про це він розповів під час другого дня Всеукраїнського форуму лідерів громадської думки.

Як зазначає експерт, любов – це інклюзив, тому що людина, яка знаходиться у цьому стані і в цій частоті, відкривається до всього світу, вона готова сприяти навколишньому середовищу і не боїться його.

«Цінність волі як одна із ключових має бути по-новому переосмислена після того, як ми зрозуміємо, що таке любов. Тому що любов – це бусідо, а воля – меч у руках воїна. Для того, щоб зробити будь-який крок, і для того, щоб вгамувати внутрішню агресію, потрібен внутрішній акт волі», - пояснює Олексій Толкачов.

Водночас воля як свобода, каже він, теж розкривається в новому розумінні, якщо в її основу покласти іншу ціннісну матрицю. Зокрема, зазначає філософ, дуже часто та свобода, яка була в Європі, мала характер негативної свободи, свободи від обмежень, а до розуміння позитивної свободи для чогось ми ще не прийшли. Розуміння цього, стверджує він, теж зміниться із цінністю любові в основі, так ми зможемо вийти на нову цивілізаційну парадигму.

«Є дуже багато речей, які потребують революційного переосмислення. У моєму баченні майбутнього людина є богоподібною, Бог є любов, Бог є творець, щоб стати творцем, потрібна воля», - підкреслює Олексій Толкачов.

Популярні новини зараз
Українцям розповіли, чи готуватись до лютих морозів узимку: синоптики зробили помісячний прогноз Екстрасенс Гордєєв розкрив диявольський план путіна - пробудити антихриста: "Отримати зірочку від Люцифера" 5 улюбленців долі, яким казково пощастить у жовтні 2022: Тамара Глоба назвала везунчиків серед знаків Зодіаку Ціни на гречку досягли сезонного мінімуму: які цінники на полицях магазинів
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Карандєєв запропонував рішення проблеми щодо українських діячів культури, яких привласнила росія.

Також Знай.ua писав про те, що Ялі розповів, що росія може зробити на День Незалежності України.