Про це він розповів під час другого дня Всеукраїнського форуму лідерів громадської думки.

«Тут питання таке – економічний цикл, контрциклічні заходи. Давайте почнемо з того, що в Україні старі цикли обнулилися, їх немає, немає жодного розрахунку, твердої математики, яка би показувала, на якій траєкторії зростання розвитку знаходиться українська економіка», - заявляє Ярослав Романчук.

За його словами, щойно маячать 300-500 мільярдів доларів іноземної допомоги, приходять бізнесмени, які хочуть ними керувати і говорять про керівництво циклами. Економіст вважає, що це пастка і таким шляхом йти не можна, натомість потрібно не проґавити унікальний шанс перетворити Україну на повноцінну конкурентоспроможну динамічну державу в центрі нової Європи.

Як каже експерт, якщо йти таким шляхом, то населення країни зменшиться і більшу його частину складатимуть пенсіонери, яким діти будуть переказувати гроші з-за кордону на підтримку.

«Це майбутнє, якого я точно не хотів би для України. Тому що ні економічна наука, ні економічна історія не кажуть, що такий шлях до чогось хорошого приведе», - пояснює Ярослав Романчук.

Популярні новини зараз
456 гривень щомісяця: хто з українців може оформити "бонус" до пенсії, лише одна умова Володимир Зеленський взявся за Андрія та компанію з Івано-Франківська, який знущався з українок: "До 7 років в'язниці" Поліція прийшла до нелюдів, які публічно глумилися над дівчатами: покарання за каламутні схеми та вечірки не за горами Що в жодному разі не можна додавати до борщу: топ найгірших інгредієнтів
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Стецьків повідомив, що після війни росія має стати децентралізованою.

Також Знай.ua писав про те, що Доній розповів, як влада грає на почуттях громадян за допомогою спорту.