Про це він розповів у своєму блозі.

«Двома шляхами тільки закінчується війна: або військовим шляхом, або за столом переговорів. Я думаю, що, якщо це (ред. – судилище над азовцями) відбудеться, війна закінчиться військовим шляхом, звільненням усіх територій – Крим, Донбас, Херсон у межах 1991 року, без будь-яких перемовин», - заявляє Олександр Качура.

Як він зазначає, росія своїми діями закриває собі будь-які можливості для будь-яких перемовин навіть у форматі відходу її військ до кордонів 24 числа. За словами політика, зараз це стає точка неповернення. Він підкреслює, що навіть фашисти не дозволили би собі того, що росіяни зробили в Бучі, Маріуполі, а тим паче того, що хочуть зробити з азовцями.

На думку депутата, після цього всього український народ у найближчій перспективі, у найближчі десятиріччя взагалі не сприйматиме жодних перемовин із російською федерацією.

«Тобто це поставить хрест і тільки легітимізує можливість надання Україні ще більшої кількості дальнобойної зброї, ще більшої підтримки нашими партнерами», - констатує Олександр Качура.

Популярні новини зараз
Важливі дати 2023 року: доленосні дні, які змінять все життя для кожного знаку зодіаку У котрій годині потрібно снідати: дієтологи нарешті розвіяли усі сумніви Українські пенсіонери втратять до 50% виплат: у ПФУ дають лише 10 днів Не пропустіть шанс зробити запаси: названо фрукт, ціна на який впаде вже скоро
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Шевельов розповів, чому насправді росія розпочала повномасштабну війну проти України.

Також Знай.ua писав про те, що Кочетков розповів, чи можна в українців забрати свободу слова.