Про це він розповів у своєму блозі.

«Двома шляхами тільки закінчується війна: або військовим шляхом, або за столом переговорів. Я думаю, що, якщо це (ред. – судилище над азовцями) відбудеться, війна закінчиться військовим шляхом, звільненням усіх територій – Крим, Донбас, Херсон у межах 1991 року, без будь-яких перемовин», - заявляє Олександр Качура.

Як він зазначає, росія своїми діями закриває собі будь-які можливості для будь-яких перемовин навіть у форматі відходу її військ до кордонів 24 числа. За словами політика, зараз це стає точка неповернення. Він підкреслює, що навіть фашисти не дозволили би собі того, що росіяни зробили в Бучі, Маріуполі, а тим паче того, що хочуть зробити з азовцями.

На думку депутата, після цього всього український народ у найближчій перспективі, у найближчі десятиріччя взагалі не сприйматиме жодних перемовин із російською федерацією.

«Тобто це поставить хрест і тільки легітимізує можливість надання Україні ще більшої кількості дальнобойної зброї, ще більшої підтримки нашими партнерами», - констатує Олександр Качура.

Популярні новини зараз
Головні новини за 6 жовтня: розкрита таємниця Валерія Залужного, ціни на яйця, Потап у воїнів ЗСУ та скиглення пропагандистів Таємницю Валерія Залужного та Дмитра "Ореста" Козацького з "Азовсталі" розкрили: "Не могли оминути" ПриватБанк встановив "грабіжницькі" відсотки на послуги, і українці вирішили влаштувати бойкот: "Хто ворог - незрозуміло" Найпотужніший екстрасенс Хаял Алекперов назвав дату кінця війни в Україні: "Я не Бог, але..."
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Шевельов розповів, чому насправді росія розпочала повномасштабну війну проти України.

Також Знай.ua писав про те, що Кочетков розповів, чи можна в українців забрати свободу слова.