Про це вона розповіла під час другого дня всеукраїнського форуму лідерів громадської думки.

«Наші медіа не просто готові працювати на весь світ, вони реально вже працюють і роблять це дуже успішно. От стосовно того, що ми вже робимо. Уже зараз ми працюємо на те, щоб доносити українську точку зору, українську правду, розвінчувати фейки щодо України на весь світ», - повідомила Алеся Бацман.

За словами журналістки, українські медіа зараз працюють дуже ефективно й роблять боляче росії і її фейкам та пропаганді. Алеся Бацман наголосила, що ми можемо, вміємо, українські ЗМІ добре працюють під час війни, показуючи високий рівень ефективності в боротьбі з кремлівською брехнею, яка має на меті дискредитувати Україну в очах міжнародної спільноти.

«Більше того, зважаючи, що зараз 21 століття, і в нас є всі можливості розвиватися в будь-яких напрямках, зокрема телеканалів, Ютубу, Тік-Току, що ми й робимо. Ми маємо це все використовувати. Головне – це креативність, творчість, правда, талант, очі, які горять, і все, тоді успіх у цьому буде. Правду говорити легко», - зазначила журналістка.

Популярні новини зараз
Заміна газового лічильника: українцям порадили терміново зробити це, доки грошей не беруть Порівняння цін у супермаркетах Німеччини та України - різниця колосальна Син Софії Ротару Руслан Євдокименко не зміг стримати гіркоти від втрати: "Дякую тобі за все" До 60-ти чекати не потрібно: українцям запропонували вийти на заслужений відпочинок у 54 роки, що необхідно
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, відомий політичний аналітик пояснив, завдяки чому суспільство може існувати в злагоді й мирі.

Також Знай.ua повідомляв, що Олександр Качура розповів, чи можливі переговори з рф після судилища над азовцями.