Про це він розповів у своєму блозі.

«російський солдат зі зброєю біля атомної станції як мавпа з гранатою. Вони наших усіх працівників викинули звідти, сказали не приходити, щось готується. Я більше схильний думати і хочеться так думати, що це шантаж, це не схоже на те, що готується якась провокація, яка призведе до витоку радіоактивних речовин», - міркує Олександр Качура.

Тим не менш, констатує він, усе може бути, а сьогодні ми бачимо, що мери різних міст уже готують населення до можливих таких сценаріїв, до хімічної чи радіоактивної загрози.

«Вся система безпеки, яка була збудована за останнє сторіччя і після Другої світової війни, зруйнована, тобто ми повинні тепер розуміти, що ми, як Ізраїль, маємо готуватися до будь-яких можливих сценаріїв», - підкреслює Олександр Качура.

Тобто, пояснює політик, у кожного повинен бути захист безпеки, навички поводження в таких ситуаціях, кожен чоловік має знати, як тією чи іншою зброєю користуватися. За його словами, це реалії, у яких нам доведеться жити ще десятиріччями, якщо не сторіччями, доведеться жити під цією загрозою в перманентному конфлікті. Тим не менш, констатує депутат, поки ми стаємо сильнішими, росія – слабне.

Популярні новини зараз
"Космічні" квитанції через лічильник? Українцям показали, як правильно економити з точними показниками Легендарний Кузьма Скрябін знайшов, як порадувати всіх і з того світу: "Жаба має Вову в д*пу" Любитель молоденьких студенточок Михайло Поплавський вирішив повчити життю українців Арестович, який звільнився з Офісу Зеленського, "анонсував" біду Україні: "Побачимо, що буде"
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Давидюк розповів, до чого сьогодні повинна готуватися Україна.

Також Знай.ua писав про те, що Сушко розповів, у парадигмі яких цінностей перебувають українці.