Про це він розповів у програмі «Що далі?» на каналі «Знай24».

«Тут важлива правильна сутність. Правильна суть – це завжди один із компонентів успіху чи неуспіху», - наголошує Руслан Бізяєв.

За його словами, у цьому сенсі дуже багато впливає війна, вона вносить багато змінних у цей процес. А Кримська платформа, констатує політолог, сформувалася та діє, хтось її критикує, хтось вихваляє, погляди різні, але зараз це один із політичних інструментів.

«Але в новій геополітичній реальності, формування якої відбувається на наших очах, ми ж у підручнику історії живемо, дуже важливо розуміти, що завжди на чільне місце мають ставитися інтереси простої людини. Тобто політики мають звертатися не абстрактно, а конкретно говорити не про спільні речі, за все добре і проти всього поганого», - пояснює Руслан Бізяєв.

Отже, робить висновок він, у питанні Криму треба менше публічності і більше конструкцій, модулі вирішення тієї чи іншої проблеми, тільки тоді ми зрозуміємо, що вони робочі, враховуючи всю складність геополітичної ситуації у світі.

Популярні новини зараз
Працюючим пенсіонерам перерахують виплати: коли чекати на підвищення у 2023 році Легендарний Кузьма Скрябін знайшов, як порадувати всіх і з того світу: "Жаба має Вову в д*пу" Дружина першого "Холостяка" Макса Чмерковського налякана після трьох викиднів: "Просто скажу, як є" До 1500 грн збільшення: чого очікувати українцям від березневої "супериндексації" пенсій
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Качура розповів, чи справді російські війська створюють ядерну загрозу на ЗАЕС.

Також Знай.ua писав про те, що Чалий розповів, чи варто готуватися до зникнення росії з карти світу після війни.