Про це він розповів у програмі «Що далі?» на каналі «Знай24».

«Тут важлива правильна сутність. Правильна суть – це завжди один із компонентів успіху чи неуспіху», - наголошує Руслан Бізяєв.

За його словами, у цьому сенсі дуже багато впливає війна, вона вносить багато змінних у цей процес. А Кримська платформа, констатує політолог, сформувалася та діє, хтось її критикує, хтось вихваляє, погляди різні, але зараз це один із політичних інструментів.

«Але в новій геополітичній реальності, формування якої відбувається на наших очах, ми ж у підручнику історії живемо, дуже важливо розуміти, що завжди на чільне місце мають ставитися інтереси простої людини. Тобто політики мають звертатися не абстрактно, а конкретно говорити не про спільні речі, за все добре і проти всього поганого», - пояснює Руслан Бізяєв.

Отже, робить висновок він, у питанні Криму треба менше публічності і більше конструкцій, модулі вирішення тієї чи іншої проблеми, тільки тоді ми зрозуміємо, що вони робочі, враховуючи всю складність геополітичної ситуації у світі.

Популярні новини зараз
І Приват, і Ощад, і будь-який інший банк: українці ризикують залишитись без грошей, як врятуватися Арестович поспішає на допомогу накрученим україцям: чому варто виключити варіант ядерного удару Тоня Матвієнко зізналася, що вони з Арсеном Мірзояном бідують, не маючи грошей на життя: "У нас немає нічого" Найпотужніший екстрасенс Хаял Алекперов назвав дату кінця війни в Україні: "Я не Бог, але..."
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Качура розповів, чи справді російські війська створюють ядерну загрозу на ЗАЕС.

Також Знай.ua писав про те, що Чалий розповів, чи варто готуватися до зникнення росії з карти світу після війни.