Про це він розповів на своєму каналі.

«Громадський спосіб розподілу – це означає, що суспільство має вирішити, як ми витратимо ці гроші. Тобто ідеальний варіант, коли ці гроші опускаються на кожну громаду. І кожна громада, коли прийшла якась частина грошей, вирішує, як її розподілятиме», - повідомив Павло Себастьянович.

Підприємець зазначив, що за суспільного способу розподілу всі громади самостійно вирішують, куди краще направити гроші і кому які зарплати необхідно виплатити. Але для того, щоб цей спосіб запрацював, необхідно щоб приватний спосіб виробництва хоча б якимось чином збирав ці гроші кудись, щоб потім вони якимось чином розподілялися.

«Принцип має бути суспільним, люди мають вирішувати, як розподілити національне багатство. Чи можна колись до такого прийти? Ну, мабуть, можна. Просто треба цю модель пропагувати та математично описати. Ну, спочатку все-таки потрібно подумати теоретично це можливо чи ні. Яким буде суспільство? Тоді точно громадяни почуватимуться господарями в цій країні», - заявив Павло Себастьянович.

Популярні новини зараз
Український король пародії Юрій Великий з "Кварталу 95" показав "теплу" зустріч путіна з кумом: "Медвечучело" путін розраховує на капітуляцію України: названо точну дату від військового експерта Водіям, які вирішили заощадити на бензині, загрожує величезний штраф: перевищує вартість транспорту і позбавляє прав Найпотужніший екстрасенс Хаял Алекперов назвав дату кінця війни в Україні: "Я не Бог, але..."
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, Анатолій Якименко розповів, якому сегменту медиків потрібне самоврядування та чим вони мають займатися.

Також Знай.ua повідомляв, що Руслан Бізяєв розповів, наскільки сильними будуть наслідки війни в Україні для ключових країн світу.