Про це він розповів на своєму каналі.

«Громадський спосіб розподілу – це означає, що суспільство має вирішити, як ми витратимо ці гроші. Тобто ідеальний варіант, коли ці гроші опускаються на кожну громаду. І кожна громада, коли прийшла якась частина грошей, вирішує, як її розподілятиме», - повідомив Павло Себастьянович.

Підприємець зазначив, що за суспільного способу розподілу всі громади самостійно вирішують, куди краще направити гроші і кому які зарплати необхідно виплатити. Але для того, щоб цей спосіб запрацював, необхідно щоб приватний спосіб виробництва хоча б якимось чином збирав ці гроші кудись, щоб потім вони якимось чином розподілялися.

«Принцип має бути суспільним, люди мають вирішувати, як розподілити національне багатство. Чи можна колись до такого прийти? Ну, мабуть, можна. Просто треба цю модель пропагувати та математично описати. Ну, спочатку все-таки потрібно подумати теоретично це можливо чи ні. Яким буде суспільство? Тоді точно громадяни почуватимуться господарями в цій країні», - заявив Павло Себастьянович.

Популярні новини зараз
Українським пенсіонерам планують урізати виплати: хто може втратити частину пенсії Українка поповнила ряди боржників ПриватБанку після дивного списання з картки: "Яким чином мені довести" Доведеться давитися цикорієм? Українські супермаркети підняли ціни на каву, стосується кожної марки Чому яйця не варто зберігати в холодильнику: прості причини, про які ніхто не знав
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, Анатолій Якименко розповів, якому сегменту медиків потрібне самоврядування та чим вони мають займатися.

Також Знай.ua повідомляв, що Руслан Бізяєв розповів, наскільки сильними будуть наслідки війни в Україні для ключових країн світу.