Про це він розповів на каналі Руслана Бізяєва.

«Держава Люксембург – це карликова держава в центрі Європи, вона відіграє велику роль у європейській спільноті, хоч її населення лише 130 тисяч осіб. ВВП оцінюється від 35 до 45 мільярдів доларів на рік», - зазначив Соломон Манн.

За словами аналітика, найдивовижніше, що Люксембург має держборг розміром 4,5 трильйона доларів, що є чвертю державного боргу США.

«Це починає викликати питання – яким чином таке можливо? Який банк даватиме такі гроші карликовій державі? Як взагалі утримується світова система за таких дивних запозичень?», - сказав Соломон Манн.

Як зазначив експерт, якщо скласти державні борги всіх країн світу, то вийде, що вони близько 15 разів перевищують ВВП усієї земної кулі. За словами аналітика, виходячи із звичайних економічних формул та законів, це неможливо.

Популярні новини зараз
Ціни на яйця зросли на 72% і це ще не кінець: коли чекати позначки у 100 грн за десяток Тарас Тополя з "Антитіл" подбав про сирот, чиї батьки загинули в бою за свободу України: "Частина допомоги вже надійшла" Екстрасенс Людмила Хомутовська передбачила смерть путіна в найближчі місяці і назвала терміни закінчення війни в Україні Затримка пенсій та соцвиплат: у Мінсоцполітики попередили про можливі "перебої" у нарахуванні виплат
Показати ще

«Неможливо мати борги, що перевищують реалізацію та випуск продукції, але це стало можливо завдяки змінам у світовій фінансовій політиці», - наголосив Соломон Манн.

Як повідомляв Знай.ua, Павло Себастьянович повідомив, чи можливо в Україні встановити суспільний спосіб розподілу національного багатства.

Також Знай.ua повідомляв, що Олег Попенко розповів, які є ризики для України через ситуацію на ЗАЕС.