Про це він розповів у програмі «Садок вишневий».

«До повномасштабної війни ніхто не хотів фрагментації російської федерації, хоч це й можна було зробити після 2014 року, коли було брутально порушено міжнародне право: анексія Криму, військова агресія на Донбасі, а також збиття літака MH17», - зазначив Анатолій Якименко.

За словами експерта, наразі Захід прагне розпаду російської федерації, і Україна є його партнером у цьому.

«Зброю вони дають тільки братам. На базі чого формується відчуття братерства? На базі розуміння небезпеки та загроз. Англосакси розуміють, що країна, яка захиталася (росія, - Ред.), потребує юридичної та політичної ліквідації, тому що світ не переживе наступного акту агресії з боку рф, особливо із застосуванням ядерної зброї», - підкреслив Анатолій Якименко.

Як зазначив публіцист, через те, що Україна та Захід мають одного противника та однакові загрози, відбувається процес братання, про що свідчить підтримка України від Заходу. За його словами, світ розуміє на прикладі України, що росія небезпечна країна та питання її загрози потрібно якось вирішувати.

Популярні новини зараз
Білоруси оточили польський кордон із великими валізами: бояться початку мобілізації від Лукашенка, але боротися не хочуть І Приват, і Ощад, і будь-який інший банк: українці ризикують залишитись без грошей, як врятуватися Ядерна істерика та накручені українці: екстрасенс Макс Гордєєв дав свій прогноз на жовтень Найпотужніший екстрасенс Хаял Алекперов назвав дату кінця війни в Україні: "Я не Бог, але..."
Показати ще

«Якщо Європа та усі інші шокувалися танковими колонами у цьому лютому, то тепер танковими колонами вже нікого не здивуєш, навіть якщо окупанти підуть на Варшаву», - сказав Анатолій Якименко.

Як повідомляв Знай.ua, Олесь Доній повідомив, завдяки чому Україна змогла зберегти свою незалежність.

Також Знай.ua повідомляв, що фінансовий аналітик Соломон Манн розповів про феномен Люксембургу.