Про це він розповів у програмі «Садок вишневий».

«До повномасштабної війни ніхто не хотів фрагментації російської федерації, хоч це й можна було зробити після 2014 року, коли було брутально порушено міжнародне право: анексія Криму, військова агресія на Донбасі, а також збиття літака MH17», - зазначив Анатолій Якименко.

За словами експерта, наразі Захід прагне розпаду російської федерації, і Україна є його партнером у цьому.

«Зброю вони дають тільки братам. На базі чого формується відчуття братерства? На базі розуміння небезпеки та загроз. Англосакси розуміють, що країна, яка захиталася (росія, - Ред.), потребує юридичної та політичної ліквідації, тому що світ не переживе наступного акту агресії з боку рф, особливо із застосуванням ядерної зброї», - підкреслив Анатолій Якименко.

Як зазначив публіцист, через те, що Україна та Захід мають одного противника та однакові загрози, відбувається процес братання, про що свідчить підтримка України від Заходу. За його словами, світ розуміє на прикладі України, що росія небезпечна країна та питання її загрози потрібно якось вирішувати.

Популярні новини зараз
Макс Чмерковський розповів, як його змусили зробити найбільшу помилку в житті: "Я не люблю про це говорити" Чому не можна тримати кришку унітазу відкритою: питання не лише гігієни Любитель молоденьких студенточок Михайло Поплавський вирішив повчити життю українців Арестович, який звільнився з Офісу Зеленського, "анонсував" біду Україні: "Побачимо, що буде"
Показати ще

«Якщо Європа та усі інші шокувалися танковими колонами у цьому лютому, то тепер танковими колонами вже нікого не здивуєш, навіть якщо окупанти підуть на Варшаву», - сказав Анатолій Якименко.

Як повідомляв Знай.ua, Олесь Доній повідомив, завдяки чому Україна змогла зберегти свою незалежність.

Також Знай.ua повідомляв, що фінансовий аналітик Соломон Манн розповів про феномен Люксембургу.