Про це він розповів у своєму блозі.

За словами експерта, фокус уваги різко змістився з війни та її жертв на смерть Дугіної, що він вважає нерівносильним, але тема стала дуже популярною. До того ж, наголошує він, на цю новину відреагував і Папа Римський, назвавши те, що сталося, найжахливішою подією, а саму російську пропагандистку – жертвою війни.

«Папа Римський обіймає цю посаду, є послідовником багатьох Пап Римських, які обіймали цей престол, і він робить таку пропагандистську заяву. Це просто пропагандистська нісенітниця, яка працює на росію, абсолютно. Тут немає сумнівів, що це російська пропагандистська заява, це не випадковість, не помилка, не помарка, не обмовка, це російська пропаганда вустами Папи Римського», - пояснює Михайло Шейтельман.

Тому він нагадує, що справді безневинними жертвами війни є 22 тисячі маріупольців, які залишилися закопані під театром, під будинками, яких росіяни або в братські могили звезли, або спалили у крематоріях, розстріляні зі зв'язаними руками у Бучі 1,5 тисячі людей, ще тисячі вбитих українців та бійців ЗСУ.

«Ось вони невинні жертви війни, докази є, що їх на війні вбили. А де цю Дарію Дугіну і хто вбив, звідки ми знаємо? Це їхні російські справи», - наголошує Михайло Шейтельман.

Популярні новини зараз
В Україні подорожчали ще одні важливі продукти: свіжі ціни на вершкове масло та соняшникову олію Військкомат ловить, як злочинців: українці вимагають заборонити видавати повістки на вулиці, у ТРЦ та магазинах Прості поради, як правильно зварити пшоно: буде дуже смачним і не гірчити Заплатять у 8 разів більше: українцям перерахували доставку газу
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Шейтельман заявив, що за шість місяців в Україні склалася нова нація.

Також Знай.ua писав про те, що Шейтельман розповів, чому росіяни розпочали війну рівно за пів року до Дня Незалежності України