Про це він розповів у своєму блозі.

«На деокуповані території повернеться величезна кількість українців. З Донецької та Луганської областей евакуювалося близько половини людей, тому звісно після звільнення багато хто з них захоче повернутися», - зазначив Михайло Шейтельман.

На думку політтехнолога, після того, як українська армія деокупує всі свої території, почнеться хвиля повернення українців, яким довелося звідти евакуюватися у зв'язку з російською агресією.

«Ці люди стануть ядром, яке відбудовуватиме ці території», - підкреслив Михайло Шейтельман.

Як зазначив експерт, на жаль, деякі люди, які жили всі ці роки в окупації, все-таки поїдуть у росію, але зневірятися не варто, адже основним кістяком, що працюватиме над відновленням тих регіонів, будуть якраз таки українці, які повернуться у свої рідні міста та селища.

Популярні новини зараз
Головне за ніч: зізнання лукашенка, розкол в росії, дефіцит хліба в Україні та можливість масованого удару путіна Українцям розповіли, чи готуватись до лютих морозів узимку: синоптики зробили помісячний прогноз Українці отримали неправильні платіжки за газ, у відомстві назвали причину Найпотужніший екстрасенс Хаял Алекперов назвав дату кінця війни в Україні: "Я не Бог, але..."
Показати ще

«Те саме відбудеться в Криму – до Криму повернуться біженці. Я знаю дуже багато людей, які тікали з Криму через російську окупацію. Вони повернуться туди, щоб будувати Ялту, Сімферополь та Севастополь», - сказав Михайло Шейтельман.

Як повідомляв Знай.ua, політтехнолог Михайло Шейтельман повідомив, хто міг би стати наступним президентом росії.

Також Знай.ua повідомляв: Журналіст Андрій Щекун повідомив, від чого залежить безпека територіальної цілісності України.